Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg İddaa Tahmini 21.06.20

Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg İddaa Tahmini 21.06.20

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi ilk maçında Ratiopharm Ulm Pazar saat 16:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa Ulm’un toplam sayı limitini 82.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 85.5 olarak belirlemiş.

Ulm şuana kadar turnuvanın en formda görüntü veren takımı ki zaten oynadıkları 6 maçı da kazanarak yarı finale namağlup olarak geldiler. Bu başarılarının temelinde ise etkili hücum performansları yatıyor. Klepeisz, Goodwing, Harvey üçlüsü ile dışarıdan ve Osetkowski ile içerden çok rahat skor üretiyorlar. Son grup maçlarında Gottingen karşısında 89, sonrasında çeyrek final serisinde Frankfurt’a karşı ilk maçta 101 ve ikinci maçta 96 sayı üretmişlerdi. 

Ludwigsburg ise güçlü rakiplerine karşı kaybetmiş olsa da çeyrek finalde averaj ile adını yarı finale yazdırmıştı. Turnuvadaki son 3 maçlarına baktığımızda Alba’dan 97 sayı yiyerek kaybederken Bayern’i 87 sayı atarak yenmeyi bilmişlerdi. Hücum performansı anlamında Knight liderliğinde çok iyi bir turnuva geçirdiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca Wimbush, Smith, Brase gibi isimler de ona iyi destek oluyorlar.

İki ekip de turnuva genelinde bizlere yüksek tempolu ve bol skorlu maçlar izlettiler. Bir tarafta Knight ve Goodwin takımlarını sürükleyen, en istikrarlı hücum silahları olarak ön plana çıktılar. Yarı final serisinde de tarzlarını değiştirmelerini beklemiyorum. İki takımın da birbirini tempo konusunda forse edip tetikleyeceğini, bizlere keyifli ve bol skorlu bir maç izleteceklerini bekliyorum. Son 3 maçta da 90 sayılara rahatlıkla ulaşan Ulm’un limiti geçmekte zorlanmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (82.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

AEK – Panathinaikos İddaa Tahmini 24.09.20

İlk kez düzenlenen Yunanistan Süper Kupası üçüncülük maçında AEK, güçlü rakibi Panathinaikos ile tarasız sahada, …