Anasayfa / Genel / Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg Maçı İddaa Tahmini 18 Mayıs 2017

Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg Maçı İddaa Tahmini 18 Mayıs 2017

Ratiopharm Ulm - Ludwigsburg Maçı İddaa Tahmini 18 Mayıs 2017
Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg Maçı İddaa Tahmini 18 Mayıs 2017

Almanya BBL play-off serisinde 2-2 devam eden mücadelenin final perdesinde Ratiopharm Ulm 18 Mayıs Perşembe saat 20:00’da rakibi Ludwigsburg‘u evinde ağırlayacak.

Tamam mı devam mı maçının detaylarına geçerken ilk olarak baremleri inceleyelim. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 7.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 159.0 olarak set edilmiş. İddaada henüz baremler açılmamış.

Play Off Farklı

Normal sezonu zirvede tamamlayan koç Leibenath’ın ekibi Ratiopharm Ulm play-offlarda beklenenden çok daha fazla zorlandı ilk turda. İlk maçı evlerinde kaybetmelerinin ardından ikinci maçta deplasmanda kazanarak ev sahibi avantajını geri kazanmayı başardılar. 3.maçı da kazanmalarının ardından seri bitti diyorduk ama Ludwigsburg pes etmedi ve evindeki maçı kazanarak seriyi son maça taşıdı. Son iki maça baktığımızda Ulm kazandığı maçta ribaundlarda ezilmesine ve boyalı alan savunmasında problem yaşamasına rağmen Chriss Babb ve Per Gunther liderliğinde yakaladığı yüksek 3 sayı yüzdesi artı Augustine Rubit ile Raymar Morgan‘ın hücumda boyalı alanı dominet etmeleri ile bir adım öne geçmişti. Kaybedelien maçta ise üçlükler o kadar yüzdeli girmemiş ve uzunlardan yine iyi skor katkısı gelmesine rağmen bu kez kısalardan sınırlı katkı alınmıştı.

Kolay Lokma Değiliz Mesajı

Ludwigsburg normal sezonu 8.sırada tamamlamıştı ama play-offlarda kolay rakip olmadıklarını sezonun lideri karşısında 4 maçta da kanıtladılar ve seriyi son maça kadar taşımayı başardılar. Seri boyunca Jack Cooley‘nin boyalı alandaki etkili performansı onların istikrarının temel etkeniydi. D.J. Kennedy ile Roderick Trice de onun en önemli destekçileri konumundaydılar. Kazandıkları son maçta anahtarlar rakibin 3 sayı tehditini iyi savunmak, ribaundlarda ezilmemek ve hücumda topun değerini bilmekti. Ayrıca Boyalı alan savunmasında yeterli olmamalarına rağmen bu artılar onları galibiyete taşımıştı. Bu maçta da tempoyu yükseltip rakiplerini durduramadıkları anlarda onlardan daha fazla atarak ayakta kalmaya çalışacaklar.

Ratiopharm Ulm – Ludwigsburg İddaa Tahmini

İki takımın Ulm’un ev sahipliğinde oynadığı maçlarda 159 sayı baremi aşıldı. Tamam mı devam mı niteliğindeki, kaybedenin sezonu kapatacağı bu maçta da takımların tempodan ödün vermeyeceğini, bizlere yine bol skorlu bir maç izleteceklerini düşünüyorum.

Güven indeksi: 8/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: ÜST (159.0) / 1.90Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir