Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Rasta Vechta İddaa Tahmini 24.09.19

Ratiopharm Ulm – Rasta Vechta İddaa Tahmini 24.09.19

Almanya easyCredit BBL ilk hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Salı saat 20:00’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Ulm yeni koçu Lakovic ile kadrosunu da yeni isimlerle şekillendirdi. Harvey, Willis, Zoran Dragic, Heckmann, Obst, Gavel, Guenther ve rakipleri Vechta’dan transfer ettikleri Hinrichs takımın önemli silahları olacaklar. Evlerindeki ateşli taraftarları da her zamanki gibi itici güçleri olacak. Son hazırlık maçlarında da Frankfurt’u 77-56 gibi net bir skorla yenmişlerdi.

Vechta da koçu Calles ile yola devam ediyor. Geçen sezon yakaladıkları sürpriz başarının mimarları olan Bray Bayern’e, Hollins Zenit’e ve Hinrichs de bu maçtaki rakipleri Ulm’a transfer oldu. Skor yükünü taşıyan 4 isimden sadece Joshua Young kaldı takımda. Serie A2’den gelen Simpson, LEB Oro’dan gelen Vasturia, ProA’dan gelen Wainright, NCAA2’den gelen çaylak Quaid takımın önemli silahları olacaklar.

Ulm özellikle yerli oyuncu rotasyonu açısından tecrübe konusunda net olarak rakibinden bir kaç adım önde. Ayrıca Vechta’nın yabancıları hep alt liglerden gelmiş potansiyelli ama kendisini üst seviyede henüz kanıtlamamış isimler. Ulm’un kendis sahasında kaliteli yabancıları ve geniş yerli rotasyonu ile Vechta’ya rahatlıkla üstünlük kurmasını bekliyorum. Vechta için peri masalı çoktan bitti, Ulm karşısında direnmeleri sürpriz olur.

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.45
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …