Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ratiopharm Ulm – Wurzburg İddaa Tahmini 14.01.23

Ratiopharm Ulm – Wurzburg İddaa Tahmini 14.01.23

Almanya easyCredit BBL 15. hafta mücadelesinde Ratiopharm Ulm Cumartesi günü saat 20:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Ulm şuana kadar beklentilerin altında kalan ekiplerden biri oldu BBL’de. Ancak koç Gavel’in öğrencileri son 3 maçtan iki tanesini kazanarak kendilerine gelme sinyalleri verdiler ve bu sayede de 6 galibiyete ulaşarak hem alt sıralardan kurtuldular hem de play-off potasına artık sadece 1 galibiyet uzaklıktalar. Son olarak 7 Ocak’ta konuk oldukları denk rakiplerinden Hamburg’u da tam 15 sayı farkla geçerek kendilerini kanıtladılar. 

Wurzburg ise bu sezonun flaş takımlarından birisi. 14 maçlarından 7 tanesini kazandılar ve beklenmedik şekilde play-off potasına kapak atmış durumdalar. Deplasman karneleri ise orta şekerli ama son dönemde iyi işler çıkardılar evden uzakta da. 8 Ocak’ta konuk oldukları zayıf rakiplerden biri olan Bayreuth karşısında hücumda çok etkili bir performansa imza atarak 83-99 gibi farklı bir skorla kazanmayı bilmişlerdi. 

Play-off yarışında yer alan iki takımın kapışmasını izleyeceğiz. Özellikle Ulm zaten rakibinden bir adım geride olduğu için bu kaybetmesi durumunda yarışta ciddi bir yara almış olacak. Evlerinde oynamanın avantajı, son olarak kadroya kattıkları Caboclo faktörü ve son haftalarda yükselen form grafikleri ile dişlerine göre bir rakip olan Wurzburg karşısında hata yapmayacaklarını, düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.51
Hovarda Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …