Anasayfa / Astros / Rayos de Hermosillo – Astros İddaa Tahmini 28.06.24

Rayos de Hermosillo – Astros İddaa Tahmini 28.06.24

Meksika Ligi final serisi 4. maçında Rayos de Hermosillo Cuma günü saat 05:00’da Astros ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 179.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Hermosillo normal sezonu 3. sırada bitirmiş olmasına ve bu seride saha avantajına sahip olmamasına rağmen nefis bir iş çıkardı şuana kadar. Rakibini önce deplasmanda iki kere sonra da evinde yenerek 0-3 ile öne geçti. Basketbol tarihinde 7 maçlık serilerde buradan dönebilen yani üst üste 4 maç kazanabilen bir takım yok! Dolayısıyla artık şampiyonluk kupasına çok ama çok yakın durumdalar. 

Seriye normal sezonu lider olarak bitirdiği için avantajlı başlayan Astros sahasında oynadığı ilk 2 maçı kaybederek tam anlamıyla hezimete uğramış, soğuk bir duş almıştı. Ardından deplasmandaki maçta da çok iyi direnmesine rağmen uzatmada kaybetmiş ve 0-3 geriye düşerek artık dönülmesi çok zor bir yola girmişti. Tarihte buradan dönüp seri kazanabilen bir takım olmadığını tekrar hatırlatmakta fayda var.

Serideki ilk 3 maçta Hermosillo’nun galibiyetleri dışında diğer ortak nokta ise takımların tempolu ve hücum odaklı basketbollarıydı. Özellikle son 2 maçta skor potansiyellerinin zirve yaptığını görmüştük, bize önce 189 sayı sonra da 190 sayı izletmişlerdi o maçlarda. Astros’un yine deplasmanda tamam mı devam mı parolasıyla çıkacağı bu maçta tempoyu forse edeceğini, bize bir kez daha çekişmeli ve bol skorlu bir mücadele vaadettiklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (179.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …