Anasayfa / İddaa Tahminleri / Real Betis – Valencia İddaa Tahmini 12.04.22

Real Betis – Valencia İddaa Tahmini 12.04.22

İspanya Liga Endesa 19. hafta erteleme maçında Real Betis Salı saat 20:00’da Valencia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Betis şuana kadar sadece 7 galibiyet toplayabildi ve ligin en zayıf halkası olarak puan tablosunun son sırasında, düşme hattında yer alıyorlar. Yaşadıkları 6 maçlık mağlubiyet serisini haftasonu konuk ettikleri denk rakipleri Zaragoza’yı tam 10 sayı farkla geçerek sonlandırmışlar, şeytanın bacağını kırmışlardı adeta. O maçta Evans 19 sayı, 11 asist, Pasecniks 14 sayı, 3 ribaund ve Brown 10 sayı, 11 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. Sakatlığı devam eden Burjanadze’den ve erteleme maçı olduğu için Johnson ile Wiley’den bu maçta da faydalanamayacaklar.

Valencia ise 27 maçtan 17 tanesini kazanabildi ve ligin güçlü ilk 4 adaylarından biri olduklarını gösterdiler. Üst üste 5 maçlarını kazandıktan sonra haftasonu konuk oldukları Bilbao karşısında beklenenden kötü bir oyun sergilemişler ve 83-78 ile kaybederek galibiyet serilerinin sona ermesine engel olamamışlardı. O maçta Dubljevic 16 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Hermannsson 11 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Lopez-Arostegui 11 sayı, 5 ribaund ve Puerto 11 sayı, 6 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. Bu bir erteleme maçı olduğu için yeni transfer Hanlan’dan ve sakatlıkları devam eden Dimitrijevic, Prepelic ve Van Rossom’dan faydalanamayacaklar.

Elbette iki takım arasındaki kalite farkını puan tablosuna bakarak bile rahatlıkla görebiliriz. Ancak Betis’in son maçlarda Evans, Pasecniks, Brown üçlüsünü devreye sokarak daha iyi ve yüksek verimli bir basketbol oynadığını görüyoruz. Valencia ise bu maçta özellikle kısa rotasyonunda ciddi eksiklerle sahada yer alacak, Hanlan, Prepelic, Dimitrijevic ce Van Rossom’un yokluğunda Evans ile Bertans liderliğinde Betis’in onlara zor anlar yaşatabileceğini, düşme potasından kurtulmak adına dirençlerinin yüksek olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihimi ev sahibi lehine açılan handikapı yanıma almaktan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …