Anasayfa / FC Barcelona / Real Madrid – Barcelona İddaa Tahmini 13.09.20

Real Madrid – Barcelona İddaa Tahmini 13.09.20

Tenerife’de düzenlenen İspanya Süper Kupası final maçında Real Madrid Pazar saat 19:30’da Barcelona ile karşılaşacak. Bets10 Real’in galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışken İddaa ise aynı bahis için limiti 162.5 olarak belirlemiş.

Real Madrid, geçtiğimiz sezonki kadrosunu korurken bir de kanat rotasyonuna önemli bir takviye yaparak Abalde’yi eklediler kadroya. Mickey ve Mejri’nin yerini ise Garuba ve Tisma gibi genç isimlerle doldurmayı tercih ettiler. Zaten pota altında Tavares, Thompkins, Randolph, Reyes gibi önemli bir rotasyona sahipler halihazırda. Campazzo, Llull, Carroll, Rudy bu maçta da koç Laso’nun en önemli kozları olacak ayrıca Abalde ile beraber ellerinde Deck gibi iki önemli x-faktörün de olduğunu unutmayalım. 

Barcelona koç Saras’ı göreve getirerek yıllardır yapılan yanlış koç tercihlerinden sonra ilk defa tüm basketbolseverleri heyecanlandırdı. Bununla birlikte hazırlık maçlarında da yarı final maçında da gördüğümüz üzere taşlar henüz yerine oturmuş değil, uyum süreci tamamlanmamış durumda. Calathes, Mirotic ve Davies gibi isimler iyi durumdalar, Hanga ile Abrines’den de x-faktör katkısı aldılar ilk maçta ancak hem Higgins hem de Kuric’in yokluğu onları epey zorluyor. Ayrıca pota altında sadece Oriola ile Davies var güvenilir isimler olarak.

Real hem rakibine göre çok daha oturmuş bir takım hem de her pozisyonda birden fazla seçeneği olan çok derin bir kadroya sahip. Özellikle 4-5 pozisyonunda Mirotic, Claver, Oriola, Davies gibi kısıtlı bir rotasyona sahip olan Barça karşısında Tavares liderliğinde ütünlük kurmalarını bekliyorum ki guard ve forvet rotasyonunda da zaten net olarak daha üstünler bana göre. Real’in henüz sistemin tam oturmadığı Barça karşısında tempoyu istediği gibi forse edebileceğini, bu nedenle yüksek skorlu bir maç izleyeceğimiz aynı zamanda pota altındaki üstünlüğü iyi kullanarak da kazanacaklarını, kupayı kaldırabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (162.5) – 2.60
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (164.5) – 3.35
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

AS Monaco – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 23.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında AS Monaco Çarşamba saat 20:00’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. …