Anasayfa / Cazoo Baskonia / Real Madrid – Bitci Baskonia İddaa Tahmini 02.06.22

Real Madrid – Bitci Baskonia İddaa Tahmini 02.06.22

İspanya Liga Endesa yarı final serisi ilk maçında Real Madrid Perşembe günü saat 23:00’da Bitci Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Real Madrid normal sezonu 2. sırada bitirdi ki Euroleague’de de final oynayarak önemli bir hedefi de gerçekleştirmiş oldu. Endesa’da da hedefleri yine şampiyonluk elbette. Play-off’a da iyi başladılar ve ilk turda 8. sıradan gelse de sezonun flaş takımlarından biri olan, BCL’de final oynama başarısı göstermiş Manresa karşısında sürprsize izin vermediler. Burada WiZink’deki ilk maçı 93-76 ve deplasmanda ise 2. maçı 74-83 ile geçerek rakiplerini süpürerek yarı final biletini kaptılar. Takımda önemli bir eksik ya da sakat oyuncu bulunmuyor.

Normal sezonu 6. sırada bitiren ve Euroleague’de play-off yapamayan Baskonia, yeni sezon için yeniden yapılanmaya hazırlanırken bu sezonu da en azından 4 takım arasında bitirmenin mutluluğunu yaşıyorlar. İlk turda dişli bir rakip olan, 3. sıradan gelen Valencia’yı 1-2 ile yenmeyi başarmışlardı. Son maçı da deplasmanda olmalarına rağmen 59-76’lık skorla farklı geçmeyi başarmışlar, ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. Ayrıca savunma performansları ile de ses getirmişlerdi. Takımda önemli bir eksik yok. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Real sadece Endesa’nın değil Euroleague’in en güçlü takımlarından biri. İlk turda da Manresa gibi dişli bir rakibi 2-0 ile geçerek şampiyonluk için ne kadar istekli ve hazır olduklarını gösterdiler. Baskonia da Valencia’yı eleyerek buraya geldi ama Real karşısında kalite ve tecrübe anlamında sorun yaşayacaklarını, özellikle burada WiZink’de şanslarının olmadığını düşünüyorum. Real’in düşük handikapı aşarak kazanmasını, ilk maçtan mesaj vermesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …