Anasayfa / Genel / Real Madrid Darüşşafaka Doğuş Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 21 Nisan 2017

Real Madrid Darüşşafaka Doğuş Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 21 Nisan 2017

Heyecanla beklenen Eurolig playofflarında ilk perde tamamlandı. Basketbol açısından oldukça doyurucu ve keyifli maçlar izledik; fakat temsilcilerimiz adına çok tatmin edici sonuçlar alamadık. 3 temsilcimizden 2 tanesi ilk maçlarını rakiplerine karşı kaybettiler. Gerçi 3 Türk takımı da Avrupa’nın en zorlu 3 deplasmanına dağılmış durumda. İlk maçlardan, Fenerbahçe zaferle ayrılıp hepimize moral ve umut aşıladı. Bu enerjinin, bu umudun özellikle Darüşşafaka ve Efes için tetikleyici olmasını bekliyorduk.

Darüşşafaka Doğuş, zorlu Real Madrid deplasmanında son ana kadar maçın içinde kaldı.  Böylece bu seride Real Madrid’i epeyce terleteceklerini göstermiş oldu. İspanya’dan bir maç çalabilseler, İstanbul’da o atmosferde Real Madrid’in çok zor anlar yaşayacağı kesin. Darüşşafaka Doğuş’un ben bu maç öncesinde dersine çok iyi çalıştığını düşünüyorum. Real Madrid’e karşı maça müthiş başladılar ve atletik yeteneklerini ön plana çıkararak farkı 12’ye kadar çıkardılar. Blatt, maçtan sonra takımın bu seviyeler için yeterince olgun olmadığını söyledi. Nitekim bu deneyimsizliği maç içinde birçok noktada gördük. Real, yakaladığı rüzgarla soyunma odasına girerken farkı sadece 1 sayıya kadar düşürdü. Bu noktada Darüşşafaka Real’in serisine karşı çözüm üretemedi. Yine de maçın kopmasına asla izin vermediler. Zaten Darüşşafaka’nın en tipik özelliği, oyunun içinde bir şekilde kalmayı beceriyor olmaları ve o inatçı yapıları. İlk maçta temsilcimiz adına Wanamaker 21 sayıyla oynadı. Clyburn ise 15 sayıyla takımına katkı yaptı. Wilbekin bu maçta 21 dakikada 8 sayıyla oynayarak beklentilerin bir nebze altında kaldı.

Real Madrid asist konusunda temsilcimize net bir üstünlük sağladı. Llull bu maçta yine takımı adına özel bir performans sergiledi. Real Madrid, gerçekten taraftarıyla bütünleştiğinde durdurulması çok zor bir takım haline geliyor. Geriye düştüklerinde havaya girmelerini sağlayacak kolay atışlara izin vermezsek maçı yine son anlara taşıyabiliriz. Fakat ilk maçtan Real’in de gereken dersleri aldığını düşünüyorum. Bu defa maça bu kadar kötü başlamayabilirler.

İkinci maçın iddaa handikapları 9,5 sayı. Alt üst baremi ise 163,5. Cuma günü oynanacak olan, 964 iddaa kodlu maçın başlama saati 22:00. Real Madrid’in maçı çift hanelerle geçmesini bekliyorum. Dolayısıyla tahminim 9,5 handikaptan 1.

İddaa Oranı: MS 1 (9,5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (9,5) / 1.91 Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir