Anasayfa / FC Bayern Munich / Real Madrid – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 08.04.22

Real Madrid – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 08.04.22

Turkish Airlines Euroleague 34. hafta mücadelesinde Real Madrid Cuma saat 21:45’de FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap açıklamışken Rexbet ise handikapı 8.5 olarak belirlemiş.

Real son dönemde ciddi bir düşüş yaşıyor, üst üste 3 maçlarını kaybettiler ama buna rağmen topladıkları 18 galibiyetle ilk 4 sıra içindeki yerlerini yani play-off’a ev sahibi olarak başlama statülerini garantilemiş durumdalar. Hatta bu maçı kazanmaları durumunda sezonu 2. sırada bitirecekler ve tarihlerinde ilk kez yer aldıkları Euroleague’de play-off yapma başarısı gösteren, tecrübe açısından kendilerinden çok geride olan Monaco ile eşleşme şansını yakalayacaklar. Koç Laso’nun öğrencilerinin bu kötü seriyi deplasmanda yaşadıklarını da unutmayalım, WiZink’deki son maçlarında Asvel’i 70-58 ile rahat geçmişlerdi. Abalde, Hanga ve Randolph’un durumları maç saatinde belli olacakken, Alocen’den bu maçta da faydalanamayacaklar. 

Koç Trinchieri’nin öğrencileri ise üst üste 2. kez play-off biletini kapma başarısı gösterdiler. 8. sıradaki yerleri kesinleştiği için ve play-off’da Barça ile eşleştikleri için bu maça sadece formalite için çıkacaklar. Son 2 maçlarını Türkiye’deki mini deplasman turnesinde yapmışlar, her iki temsilcimize de ilginç şekilde aynı skorla, 81-76 ile yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu sezon genel anlamda deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu, evden uzaktaki son 5 Euroleague maçlarını da üst üste kaybettiklerini belirtelim. Walden ile Weiler-Babb’dan bu maçta da faydalanamayacaklar, Zipser’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım arasındaki kalite ve tecrübe farkını sanırım detaylıca anlatmaya gerek yok. Real her ne kadar son haftalarda bir düşüş yaşasa da özelşlikle buradaki, WiZink’deki maçlarda halen dominant bir performansa sahip. Llull, Goss, Deck, Yabusele, Tavares, Poirier gibi silahlarla bu maça sadece formalite için çıkacak olan ve deplasman karnesi sıkıntılı Bayern karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, kazanarak 2. sırayı kapmalarını beliyorum. Bunu yaparken de bana göre düşük olan handikapı geçmekte zorlanmayacaklardır. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.48
Rexbet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …