Anasayfa / Fuenlabrada / Real Madrid – Fuenlabrada İddaa Tahmini 21.09.19

Real Madrid – Fuenlabrada İddaa Tahmini 21.09.19

İspanya Süper Kupa yarı final mücadelesinde ev sahibi konumundaki Real Madrid Cumartesi saat 22:00’da Fuenlabrada‘yı konuk edecek. İddaa ilk yarıda Fuenlabrada şehine 7.5 handikap açmışken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Real Madrid belki ezeli rakibi Barça kadar çok transfer yapmadı ve son yıllarda kupa kolleksiyonu yapmış olan ana rotasyonunu korumayı başararak gereken hamleleri de yaptılar. Randolph, Rudy, Campazzo, Carroll, Tavares, Llull yine koç Laso’nun en önemli silahları olmaya devam ederlerken yanlarına Mickey ve Laprovittola da eklendi. Özellikle Llull, Campazzo, Laprovittola guard üçlüsü ile onların karşısında durmak hayli zor olacak. Bu arada Thompkins yabancı sınırına takılan oyuncu oldu bu turnuvada.

Fuenlabrada ise gerek kadro kalitesi gerekse hazırlık maçlarında gösterdiği performansla bana göre bu sezonun düşme adaylarından biri olacak. Son 2 hazırlık maçlarında Tenerife’de 28 ve Gran Canari’dan 12 sayı fark yemişler, iki maçta da hiç varlık gösterememişlerdi. Rowland, Bellas, Eyenga gibi tecrübeli isimlerin yanına Karvel Anderson, Bobrov, Liggins hamlelerini yaptılar ama hazırlık maçlarında gördük ki hiç ışık vermiyorlar.

Real Madrid yenilenmiş kadrosu ile Liga Endesa’daki zirve yarışında Barça’nın yıldızlar topluluğu kadrosuna rahatlıkla kafa tutabilecek düzeyde. Özellikle Laprovittola ve Mickey’nin eklenmesiyle daha geniş bir rotasyona sahipler artık. Fuenlabrada ise ligin vasat ekiplerinden biri olacak yeni sezonda. Son 2 hazırlık maçında gördüğümüz üzere Real karşısında da şansları olacağını düşünmüyorum ve Real’in ilk yarıdan üstünlüğü çift haneli farklarla ele alıp rahat bir galibiyetle adını finale yazdırmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: İY 1 (-7.5) – 1.65
Bets10 Oranı: İY 1 (-6.5) – 1.77
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Estudiantes – Unicaja Malaga İddaa Tahmini 26.01.20

İspanya Liga Endesa 19.hafta mücadelesinde Estudiantes Pazar saat 20:30’da Unicaja Malaga ile karşılaşacak. İddaa misafir …