Anasayfa / Anadolu Efes / Real Madrid Uzununu Tutmaya Karar Verdi

Real Madrid Uzununu Tutmaya Karar Verdi

Sezonu çifte şampiyonlukla tamamlayan Real Madrid, Doncic dışında kadrosunun tamamını korumayı başardı şuana kadar. Ancak gelen haberler disiplinsiz davranışları nedeniyle Sloven milli takımında da devşirme olarak forma giyen Birleşik Amerikalı uzun Anthony Randolph ile yolların ayrılacağı ve kontratında bulunan NBA çıkış maddesini kullanarak evine döneceği yönündeydi.

İspanyol medyasındaki son gelişmelere göre ise koç Laso, oyuncusunun Euroleague’deki performansından memnun ve onu göndermek niyetinde değil. Hali hazırda 2 yıllık kontratı devam eden Randolph’un da NBA çıkış maddesini kullanmak yerine takımda kalarak kendini ıspatlamak istediği gelen diğer haberler arasında.

Bu gelişmelerin ardından da temsilcimiz Anadolu Efes‘in, yakından ilgilendiği Randolph’u listeden silmesi gerekecek.

Anthony Randolph (2.11-1989)

Euroleague: 21 maç 17:56 dakika 8.2 sayı %31.1 3sayı 3.8 ribaund 1.2 asist 9.6 verimlilik

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

12. Mehmet Baturalp TUBAD Turnuvası Başlıyor

21-22 Eylül tarihlerinde Anadolu Efes, Banvit, Darüşşafaka Tekfen ve Khimki Moskova takımlarının katılacağı 12.TÜBAD-Mehmet Baturalp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir