Anasayfa / Arjantin Ligi / Regatas Corrientes – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 15.06.24

Regatas Corrientes – Instituto de Cordoba İddaa Tahmini 15.06.24

Arjantin Ligi çeyrek final serisi 3. maçınd Regatas Corrientes Cumartesi günü saat 03:00’da Instituto de Cordoba ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Regatas normal sezonu 11. sırada bitirmişti ama serinin ilk maçında deplasmanda olmasına rağmen güçlü rakibini 10 sayı farkla geçerek büyük bir sürprize imza attı. Ancak ikinci maçta takımların gerçek seviye farkı ortaya çıktı ve Regatas rakibine bu kez hiç direnemedi ve tam 36 sayı farkla darmadağın oldular, hezimete uğradılar. Jaime 15 sayı, 8 asist, Pinero 12 sayı, 4 ribaund ve Thomas 10 sayı, 4 ribaund ile ayakta kalabilen isimlerdi. 

Cordoba normal sezonu 2. sırada bitirerek zaten ne kadar iddialı bir takım olduğunu kanıtlamıştı. Bu seriye ise belirttiğim gibi kötü başladılar, evlerinde kaybederek soğuk bir duş aldılar ama ikinci maçta yine evlerinde gereken reaksiyonu vererek rakibi 110-74’lük skorla tam olarak sahadan sildiler. O maçta Acuna 17 sayı, 4 ribaund, Hoover 17 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Jefferson 14 sayı, 4 ribaund ve Vildoza 13 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Seri başlarken iki takım arasında net bir siklet farkı vardı ama ilk maçta Regatas bir sürprize imza attı. Sonrasında ise Cordoba bu siklet farkını hem rakibine hem de tüm basketbolseverlere hatırlattı. Şimdi deplasmanda işleri o kadar olmayabilir ama yine de Acuna, Hoover, Jefferson üçlüsünün liderliğinde bir adım önde olduklarını düşünüyorum ve kazanamasalar da son topa kadar işin içinde olacaklarını tahmin ediyorum. Sonuçta ilk maçın telafasi ancak bir deplasmanda galibiyetiyle sağlanabilecek!

İddaa Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.55
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …