Anasayfa / Brindisi / Reggio Emilia – Brindisi İddaa Tahmini 30.10.22

Reggio Emilia – Brindisi İddaa Tahmini 30.10.22

İtalya Lega Basket Serie A 5. hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazar günü saat 21:00’da Brindisi ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Reggio Emilia sezona pek de istediği gibi başlayamadı ve 4 maçlarından sadece 1 tanesini kazandılar. Üst üste 3 maçlarını kaybettikerini belirtelim. BCL dahil son 5 maçlarını üst üste kaybettiler. Son 2 maçlarında önce evlerinde Varese’ye 6 sayı farkla sonra da deplasmanda temsilcimiz Karşıyaka’ya 83-76 ile yenilmişlerdi. O maçta Olisevicius 12 sayı, Reuvers 12 sayı, 8 ribaund ve Hopkins 11 sayı, 7 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Brindisi ise sezona orta şekerli bir giriş yaptı, 4 maçlarından ikisini kazandılar. Europe Cup dahil son 3 maçlarını ise üst üste kazandılar ve formda olduklarını gösterdiler. Deplasmandaki son maçlarında Groningen’i 22 sayı farkla geçmişlerdi. Serie A’daki son maçlarında ise konuk ettikleri dişli rakipleri Brescia’yı son nefeste 1 sayı ile yenmeyi başarmışlardı. O maçta Reed 19 sayı, 5 asist, Perkins 16 sayı, 5 ribaund ve Bowman 13 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım da bu sezon play-off potasında yer almak için mücadele ediyorlar ve kağıt üstünde de son haftalarda oynadıkları basketbol anlamında da birbirlerine yakın seviyede olduklarını, yani denk güçlerin kapışması olacağını söyleyebiliriz. Bu maçta da çekişmeli bir mücadele izleyeceğimizi, Brindisi’nin Reed, Perkins, Bowman liderliğinde son ana kadar direnebileceğini ve handikapta kalabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …