Anasayfa / Cantu / Reggio Emilia – Cantu İddaa Tahmini 26.12.20

Reggio Emilia – Cantu İddaa Tahmini 26.12.20

İtalya Lega Basket Serie A 13. hafta mücadelesinde Reggio Emilia Cumartesi saat 22:30’da Cantu ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Reggio Emilia 10 maçına ardından hanesine 6 galibiyet yazdırdı ve bu sezon play-off yarışında ben de varım dedi. Ayrıca son 4 maçlarından 3 tanesini kazanmaları ve 2 maçlık galibiyet serisiyle bu maça moralli geliyor olmaları da çok önemli bir faktör. Son 2 maçlarında önce deplasmanda Varese’yi 13 sonra da içerde Fortitudo’yu 10 sayı farkla geçmişlerdi. Brandon Taylor ile Josh Bostic takımın istikrarlı skor opsiyonları olarak öne çıkıyorlar son maçlarda.

Cantu ise 11 maçtan toplayabildiği 3 galibiyetle ligin zayıf takımlarından biri ve düşme potasında yer alıyorlar. Deplasman karneleri de tahmin edeceğiniz üzere sıkıntılı, 6 maçtan 5 tanesini kaybettiler. Son 3 deplasman maçlarında Brindisi’den 14 ve Cremona’dan tam 34 sayı fark yerken, Trento’ya ise iyi direnmişler son topta 1 sayı ile kaybetmişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde oynamalarına rağmen Brescia’ya uzatmada 3 sayı ile kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Reggio Emilia son haftalarda ligin formda ekiplerinden biri. Sadece Taylor ve Bostic ile değil, Elegar, Jazz Johnson ve Kyzlink gibi silahları da devreye sokmuş durumdalar. Cantu gibi sıradan bir rakip karşısında kendi sahalarında hata yapmayacaklarını düşünüyorum ki play-off yarışında sahip oldukları konumu devam ettirebilmek için bu tarz alt sıra takımlarına kaybetme lüksleri yok. Maçı baştan sıkı tutacaklarını, düşük handikapı da aşarak kazanabileceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Karma-3) 11.04.21

Pazar programının akşam seanasında İspanya Liga Endesa, İtalya Lega Basket Serie A ve Almanya easyCredit …