Anasayfa / İddaa Tahminleri / Reggio Emilia – Varese İddaa Tahmini 04.11.18

Reggio Emilia – Varese İddaa Tahmini 04.11.18

İtalya Lega Basket Serie A 5.hafta mücadelesinde Reggio Emilia Pazar saat 14:00’da Varese ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Reggio Emilia son 3 maçını kaybetmiş olsa da bunlardan 2 tanesinin deplasmanda olduğunu unutmamak lazım. Normal şartlarda Butterfield ve iki yakından tanıdığımız isim Ledo ile Elonu oldukça formdalar, özellikle Ledo alev almış durumda, son maçta tam 41 sayı attı Cantu deplasmanında. Evlerinde ise 2 maç yaptılar, birinde Sassari’yi 8 sayı farkla geçtiler, diğerinde ise Torino’ya 13 sayı ile kaybettiler.

Varese ilk 4 maçtan 3 tanesini kazanarak bu sezonun flaş ekiplerinden biri olacağını kanıtladı. Ancak bu performanslarında sadece 1 deplasman maçı oynadıklarını da unutmamak lazım. İşte o maçta Sassari’ye 11 sayı farkla yenilmişler ve son Europe Cup maçında da yine deplasmanda vasat rakiplerinden Alba Fehervar’a 8 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Reggio Emilia başta Ledo olmak üzere aslında son maçlarda iyi basketbol oynuyor ve takım olarak agresif, aç bir görüntü veriyorlar. Ancak bu durumu skor üstünlüğüne istikrarlı bir şekilde çeviremediler henüz. Evlerinde oynamanın da fırsatıyla deplasmanlarda iyi durumda olmayan denk güçteki rakiplerini yeneceklerini düşünüyorum. Handikap küçük ve aşılabilir seviyede.

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shanxi Zhongyu – Bayi Rockets İddaa Tahmini 08.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shanxi Zhongyu Çarşamba saat 10:30’da Bayi Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …