Anasayfa / Anadolu Efes / RESMİ: Anadolu Efes’in Yeni Gözdesi Serbest Kaldı

RESMİ: Anadolu Efes’in Yeni Gözdesi Serbest Kaldı

Transfer döneminin hareketli takımlarından Anadolu Efes‘in son gözdesi olan eski Daçkalı James Anderson, takımı Khimki ile karşılıklı anlaşarak kontratını feshetti ve serbest kaldı.

Geçtiğimiz günlerde detaylarını ilettiğim üzere temsilcimiz ile oyuncu arasında zaten anlaşma sağlanmıştı ve serbest kalması bekleniyordu. Son durumda Anadolu Efes’in de resmi olarak anlaşmayı duyurması için bir engel kalmadı.

Oyuncu hakkındaki yorum ve incelemelerime ulaşmak için tıklayınız.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Zalgiris Kaunas – Buducnost İddaa Tahmini 22.02.19

Turkish Airlines Euroleague 23.hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas Cuma saat 21:00’da Buducnost ile karşılaşacak. İddaa toplam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir