Güncel
Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / RESMİ: Arel Üniversitesi Büyükçekmece’den Yerli Uzun Takviyesi

RESMİ: Arel Üniversitesi Büyükçekmece’den Yerli Uzun Takviyesi

Arel Üniversitesi Büyükçekmece, Uğur Hortum ile anlaştı. 1993 doğumlu, 2.11 m boyundaki Hortum NCAA’den döndükten sonra BEST, TED Ankara Kolejliler ve geçen sezon da Sigortam.net ‘te oynadı.

Geçtiğimiz sezon TBL ekibi sigortam.Net İTÜ Basket‘te forma giyen Hortum, görev yaptığı 27 maçta 3.2 sayı, 2 ribaund ortalamaları yakaladı.

Uğur Hortum, hazırlık döneminde Galatasaray kafilesinde yer almış ve hazırlık maçlarında da süre bulmuştu.Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 19.06.19

Çarşamba programında Avupa liglerinde zorlu final serilerindeki maçlar devam ediyor olacak ve bizleri birbirinden keyifli …