Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / RESMİ: Büyükçekmece’den Pota Altı Hamlesi

RESMİ: Büyükçekmece’den Pota Altı Hamlesi

Ligimizdeki bir çok takıma nazaran transferde daha hızlı hareket eden Büyükçekmece, yeni uzununu da açıkladı. Şuanda NBA Yaz Ligi’nde Sacremento Kings forması giyen ve son olarak Porto Riko’nun Bayamon takımında yer almış olan Devin Williams önümüzdeki sezon Büyükçekmece’nin başarısı için çalışacak.

Devin Williams (2.06-1994)

Porto Riko: 21 maç 25.0 dakika 13.6 sayı 8.8 ribaund 1.6 asist 1.0 topçalma 14.4 verimlilik

Hem 4 hem 5 numarada süre alabilen genç uzun, West Virginia’dan mezun olduktan sonra Avusturalya’da Melbourne United’da profesyonel kariyerine başladı ama beklentilerin altında kaldı. Sonrasında G-League’de kendini deneme şansı yakaladı ve özellikle ribaundlarda ne kadar etkili olduğunu kanıtladı, sezonu 3.sırada tamamladı bu istatistikte. Ardında da Porto Riko liginde iyi iş çıkardı. Genç, enerjik ve atletik bir uzun, ribaundlar konusunda da güçlü sezgileri var. Ancak BSL seviyesi için ciddi bir tecrübe eksikliği var, bakalım şimdiye kadar sürdüremediği gelişimine ligimizde ivme kazandırabilecek mi…Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu (Erkenci) 10.02.19

Pazar günü programdaki Avrupa ligi maçlarından sizler için gündüz seansında yer alanlar arasından en güvendiğim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir