Anasayfa / Basketbol Haber / RESMİ: Wizards All-Star Uzunu Kaptı

RESMİ: Wizards All-Star Uzunu Kaptı

Transfer döneminin ilk bölümünde Dwight Howard, yapılan anlaşmayla Charlotte Hornets‘dan Brooklyn Nets‘e takaslanmıştı. Ancak beklendiği gibi Nets tecrübeli uzunu kadroda tutmadı ve serbest bıraktı. Böylelikle Howard da 1 yıllık sadece $5.3m karşılığında Washington Wizards ile anlaştı.

Böylelikle Lakers, bir yıldız ismi daha kaptırmış oldu. Sanırım bu sezon da şampiyonluk gibi bir hedefleri yok ya da sadece Lebron ile bunu yapabileceklerini zannediyorlar halen 🙂

Dwight Howard (2.11-1985)

Hornets: 81 maç 30.4 dakika 16.6 sayı 12.5 ribaund 1.3 asist 1.6 blok 18.9 verimlilikHakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

NBA Analizleri 14.02.2019

03:00: Cleveland Cavaliers – Brooklyn Nets Cleveland Cavaliers sahasında Brooklyn Nets ile karşılaşacak. Maç için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir