Anasayfa / Genel / Rethymno Kolossos Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 20 Nisan 2017

Rethymno Kolossos Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 20 Nisan 2017

20 Nisan Perşembe günü saat 17:00’de başlayacak Yunan ligi mücadelesinde ligin iki orta şekerli takımı karşılaşırken 6.sıradaki Rethymno, 7.sıradaki Kolossos’u ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da deplasman takımı lehine 4.0 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 145.0 olarak set edilmiş. İddaada 798 koduyla açılan maçta ise deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlenmişken toplam sayı limiti ise 148.5 olarak set edilmiş.

Koç Vetoulas’ın ekibi Yunan liginde normal sezonu 13 galibiyet ve averajla 6.sırada tamamlamışlardı. Evlerinde bu sezon etkili bir performans sergilediler, 13 maçtan 9 galibiyet çıkardılar. Amerikalı oyuncular Fitzpatrick, Arnold ve Talton takımın temel taşları durumundalar. Yunan forvet Haralampos da takımın istikrarlı ve tecrübeli isimlerinden biri. Bu sezon maç başına 75 sayı atıyorlar ve 6.sıradalar. İşin savunma tarafında ise potalarında 77 sayı görüyorlar ve bu alanda ligin vasat takımlarından biriler. Son 4 lig maçlarından 3 tanesinde de 148.5 sayı barajı geçilemedi ki kalan bir maç da Panathinaikos’a karşıydı zaten. 

Koç Likogiannis’in ekibi Yunan liginde normal sezonu 13 galibiyetle ve averajla bu maçtaki rakiplerinin ardından 7.sırada tamamlamışlardı. Bu sezon deplasmanda vasat bir performans sergilediler, 13 maçtan sadece 4 galibiyet çıkarabildiler. Takımın 3 Amerikalısı Reddic, Hall ve Releford hücumda yükü taşıyan isimler olarak ön plana çıkıyorlar. Ancak hücumda vasat bir takımlar, bu 3 isim de istikrarsız ve genel de bir tanesi maçlarda ortadan kayboluyor, üçü birden efektif olamıyorlar top paylaşımından dolayı. Maç başına 72 sayı bulabiliyorlar ama buna karşın etkili savunma yaptıklarını söyleyebiliriz. Ortalama 73 sayı yiyorlar ve bu alanda 5.sıradalar. Son 3 maçlarından iki tanesinde 148.5 baremi aşılmadı ki aşılan maç da güçlü AEK karşısındaydı.

Ligin iki orta şekerli ve hücum potansiyelleri sınırlı takımının mücadelesinde sertliğin artı savunmaların ön plana çıkacağını, maçın stresinin de etkisiyle zaten vasat olan skorer oyuncuların ellerinin titreyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle önerim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: Alt (148.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Alt (145.0) / 1.83Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New York Knicks – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 22.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New York Knicks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 03:30’da Toronto Raptors ile Madison …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir