Anasayfa / Hazırlık Maçları / Riachuelo de La Rioja – Pato Basquete İddaa Tahmini 16.09.23

Riachuelo de La Rioja – Pato Basquete İddaa Tahmini 16.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Torneo Interligas Turnuvası’nda Riachuelo de La Rioja Cumartesi günü saat 01:00’da Pato Basquete ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet Pato lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Arjantin ekibi geçen sezon çeyrek final biletini kapmayı başarmış ama Institudo’ya elenmekten kurtulamamışlardı. Yeni koçları Gonzalez liderliğinde en azından yine son 8 takım arasında kalmaya çalışacaklar. Kadrolarına baktığımızda Anthony Young, Latraius Mosley, Jonathan Maldonado, Andres Ibarguen, Nicolas de los Santos ve Santiago Arese’nin öne çıkması beklenen önemli isimler olduğunu görüyoruz. 

Brezilya ekibi ise geçen sezon son 16 takım arasına adını yazdırmış ama orada Paulista’ya elenmekten kurtulamamıştı. Yeni sezonda hedefleri son 8 takım arasında yer almak olacak. Koç Leite yönetimindeki kadrolarına baktığımızda Jonatan Oliveira, Victor Silva, Arthur Pecos ve Fabricio Verissimo’nun öne çıkması beklenen isimler olduklarını görüyoruz. 

İki takım arasında kağıt üstünde hem tecrübe hem de kalite anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum. Arjantin ekibi hem yabancıları hem de yerli oyuncuları ile tecrübe seviyesi yüksek bir takım. Henüz sezonun adaptasyon döneminde olduğumuzu düşünürsek tecrübe kriterinin öneminin daha da arttığını söyleyebiliriz. İki etkili isim Anthony Young ve Latraius Mosley liderliğinde hata yapmayacaklarını ve handikapı geçerek rahat bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.71
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA Yaz Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Miami Heat – Golden State Warriors İddaa Tahmini 21.07.24

NBA Yaz Ligi yarı final maçında Miami Heat Pazar günü saat 23:00’da Golden State Warriors …