Anasayfa / Genel / Romanya – Çek Cum. Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017

Romanya – Çek Cum. Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017

Romanya - Çek Cum. Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017
Romanya – Çek Cum. Maçı İddaa Tahmini 01.09.2017

Eurobasket‘in en zayıf takımlardan biri olan Romanya ile vasat takımlardan Çek Cumhuriyeti turnuvanın ikinci gününde, 1 Eylül Cuma günü saat 20:30’da Romanya’nın ev sahipliğinde Cluj Napoca Polyvalent Hall’da karşı karşıya gelecekler.

Çek Cumhuriyeti’nin deplasmanda olmasına rağmen bir adım önde olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Romanya lehine 13.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 147.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 964 koduyla açılan maçta Romanya lehine 13.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 146.5 olarak belirlenmiş.

Ev Sahibi Avantajını Kullanamayacak

Grup bölümüne ev sahipliği yapacak olacak Romanya, bu avantajını kullanabilecek daha doğrusu artıya geçirebilecek bir kadroya sahip değil. Koç Tenter yönetiminde hiç seyehat etmeden kendi ülkelerinde turnuvayı tamamlayacaklar. Devrşirme olarak kadrolarına eski Uşaklı Giordan Watson’ı almak istediler ama pasaport işlemlerinde sorun çıkınca vazgeçmişlerdi. Sonrası DJ Cooper ile de görüşmüşler fakat yine sonuç alamamışlardı. Zaten zayıf bir kadroları var ve bir de devşirme oyuncusuz mücadele edecekler. Kadroda elle tutulur iki isim var, birisi bu sezon ülkemizde Büyükçekmece forması giyecek olan tecrübeli uzun Vlad Moldoveanu diğeri de alt yapılarda önemli işlere imza atan 97 doğumlu uzun Emanuel Cate. Hazırlık maçlarında 10 mücadeleden sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve o da Tunus’a karşıydı. Skor anlamında ciddi sıkıntıları var, bu 10 maçta sadece 3 kere 70 sayıyı geçebilirken, 4 maçta da 60 sayının altında kaldılar.

Çok Eksik Var

Koç Ginzburg’un ekibi Çekya eğer tam kadro gelebilseydi belki turnuvada sürpriz kovalayacak takımlar arasında yer alabilirdi. Ancak Jan Vesely, Blake Schilb, Ondrej Balvin ve Petr Benda gibi önemli isimler Eurobasket’te yer alamayacaklar. Onların yokluğunda Tomas Satoransky ve Martin Peterka skor yükünü çekti hazırlık maçlarında. Tabi yeterli olmadı bu iki ismin performansı ve 9 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. Hücumda günlük performanslarına istinaden farklı isimlerden katkı alıp zaman zaman 80 sayıları görebiliyor olsalar da normalde 70 sayı limitlerinde geziyorlar. Genelde düşük tempoda oynayıp, sert savunma ile rakiplerini yavaşlatmaya ve kendi seviyelerine çekmeye çalışıyorlar.

Romanya – Çek Cum. İddaa Tahmin

Turnuvanın iki vasat takımının mücadelesinde Romanya ev sahibi olmasına rağmen Çek Cumhuriyeti galibiyet yolunda bir adım önde. Ancak açılan handikap benim pek içime sinmedi, güvenilir gelmedi. Bunun yerine hücumda sınırlı iki ekibin mücadelesinde savunmaların ön planda olacağı sert bir maç beklediğim için alt seçeneğini önereceğim.

Güven indeksi: 7/10

İddaa Oranı: ALT (146.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ALT (147.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir