Anasayfa / Hazırlık Maçları / Ruanda – Uganda İddaa Tahmini 22.06.22

Ruanda – Uganda İddaa Tahmini 22.06.22

Hazırlık Maçları kapsamında Ruanda Çarşamba günü saat 18:00’da Uganda ile karşılaşacak. Rexbet misafir takımın galibiyeti için oranı 1.58 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Ruanda, 2023 Dünya Kupası elemelerinde B grubunda mücadele ediyor ve 4 takımın yer aldığı grupta çıktıkları ilk 3 maçı da kaybettiler, son sırada yer alıyorlar. 1 Temmuz’da grup lideri Sudan’ı bu sahada konuk edecekler. Son maçlarını deplasmanda Tunus karşısında oynamışlar ve varlık gösteremeden 14 sayı farkla kaybetmişlerdi. O maçta Gasana 10 sayı, 2 ribaund, 2 asist ile yegane çift haneli üretim yapan isim olurken, takımın yıldızı olarak kabul edilen Gray ise 4 sayı, 3 ribaundda kalmıştı. Bu maçta da bu iki isim artı Ndizeye takımlarını ayakta tutmaya çalışacaklar.

Uganda da rakibi gibi 2023 Dünya Kupası Afrika elemelerinde yer alıyorlar ve onlar A grubunda mücadele ediyorlar. İlk 3 maçlarından sadece birini kazandılar ve kendilerine Nijerya ile Mali’nin ardından 3. sırada yer bulabildiler. Halen üst tura çıkma şansları devam ediyor ki 1 Temmuz’daki kritik maçta Mali’yi konuk edecekler. Bu kritik maç öncesi de hazırlık dönemini iyi geçirmek istiyorlar. Devşirme olarak Barça’nın yıldızı Brandon Davies yerine NBA patentli forvet Wainright kadroda olacak ve Opong da onun en büyük yardımcısı olacak. 

Ev sahibi konumundaki Ruanda, elemelerin zayıf halkalarından biriydi ilk pencelerde, 3 maçlarını da kaybettiler. Bu maça da farklı bir kadroyla gelmeyecekler. Gray, Gasana, Ndizeye gibi bu seviyelerde vasat olan isimlerle ayakta kalmaya çalışacaklar. Uganda ise elemelerdeki grubunda iddiasını sürdüren bir takım ki ellerinde Wainright gibi bu seviyelerde ciddi anlamda fark yaratabilecek bir yıldız var. Deplasmanda da olsalar hata yapmayacaklarını ve kazanarak kritik Mali maçı öncesi moral depolayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.58
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …