Anasayfa / 2022 FIBA EuroBasket / Rusya – Estonya İddaa Tahmini 21.02.21

Rusya – Estonya İddaa Tahmini 21.02.21

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında düzenlenen fanusta ev sahibi konumundaki Rusya Pazar saat 18:00’da Estonya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 82.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 84.5 olarak belirlemiş.

Rusya 5 maçtan elde ettiği 3 galibiyetle zaten gruptan çıkmayı garantiledi, bu maça sadece formalite icabı çıkacak. Fanustaki ilk maçlarında Makedonya karşısında özellikle hücumad dikkat çekici bir performans sergilemişler, 77-94’lük skorla kazanmayı bilmişlerdi. Bolomboy’dan gelen 19 sayının yanı sıra iki şutör Strebkov ve Komolov’dan gelen 11 sayılık katkıs da hücumu çeşitlendirmelerini sağlamıştı. 

Estonya ise gruptan çıkmayı garantilemedi ama kafası rahat diyebiliriz. Çünkü Makedonya’nın İtalya’ya yenilmesi durumda zaten EuroBasket biletinmi garantiliyorlar. O maçta bir sürpriz olması durumunda ise bu maçı kazanmaları ya da son maçlarında Makedonya karşısında kaybetseler de 10 ve üstü fark yememeleri gerekiyor, yani tüm senaryolarda şansları oldukça yüksek. Fanusta oynadıkları ilk maçta ise savunmada zorlanmışlar, normal sürede İtalya’dan 94 sayı yemişler ama uzatma sonunda 101-105 ile kazanmayı bilmişlerdi.

Her ne kadar Rusya önemli isimlerinden yoksun olsa da kalite ve tecrübe anlamında Estonya’dan önde bir takım. Kendi sahalarında oynamaları ve potaları bilmelerinin de etkisiyle bu maçta da şutörlerini devreye sokacaklarını, yüksek tempoda geçmesini beklediğim maçta Estonya karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum ki zaten ilk karşılaşmalarında da Estonya potasına 84 sayı göndermişlerdi.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (82.5) – 1.58
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 2.10
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Andorra – Valencia İddaa Tahmini 28.02.21

İspanya Liga Endesa 24. hafta mücadelesinde Andorra Pazar saat 14:30’da Valencia ile karşılaşacak. İddaa misafir …