Anasayfa / Genel / Rusya – İngiltere Maçı İddaa Tahmini 07.09.2017

Rusya – İngiltere Maçı İddaa Tahmini 07.09.2017

Rusya - İngiltere Maçı İddaa Tahmini 07.09.2017
Rusya – İngiltere Maçı İddaa Tahmini 07.09.2017

Eurobasket‘in güçlü ekiplerinden Rusya ile zayıf halkalardan biri olan İngiltere D grubu  mücadelesinde 7 Eylül Perşembe günü öğlen saat 14:30’da İstanbul Ülker Sports Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Rusya’nın açık ara favori olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da İngiltere lehine 13.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 155.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 794 koduyla açılan maçta İngiltere lehine 13.5 handikap belirlenmişken toplam sayı limiti de 155.5 olarak set edilmiş.

Denge ve İstikrar

Rusya tartışmasız turnuvanın en dengeli ve istikrarlı takımlarından biri. Her ne kadar son maçta Letonya karşısında özellikle ikinci yarıda ciddi  bir düşüş yaşayıp sert savunma karşısında zorlanmış olsalar da normalde soğuk kanlı tavırlarını kaybetmeyen tecrübeli oyuncuları ile kolay kolay hata yapmayan bir takım. Zorlu D grubunda şu ana kadar Shved ve Mozgov liderliğinde gayet iyi iş çıkardılar, artık zayıf İngiltere karşısında kazanıp 12 Dev Adam ile Letonya’nın maçının sonucunu bekleyecekler. Bizim Letonya’yı devirmemiz durumunda da grubu lider olarak tamamlayacaklar.

Hücum Performansları ile Renk Kattılar

Eurobasket’in en zor gruplarından birinde yer alan İngiltere beklentileri karşıladı diyebiliriz. Kimse onlardan bir sürpriz yapmalarını beklemiyordu zaten ama en azından atletik ve skorer oyuncuları ile bizlere bol skorlu, yüksek tempolu, keyifli maçlar izlettiler, turnuvaya renk kattılar. Savunmada neredeyse hiç direnç gösteremedikleri için genelde rakiplerine atarak direnmeye çalıştılar. Ama özellikle dış şutlarda düşük yüzdeyle oynadıkları anlarda ve maç sonuna doğru rotasyonun daralıp yorgunluk boy gösterdiğinde de fark yemekten kurtulamadılar. Artık prestij için çıkacakları bu maçta da en iyi yaptıkları şeyi yapıp sadece hücum ederek bu seviyede oynamanın keyfini çıkarıp veda edeceklerdir.

Rusya – İngiltere İddaa Tahmin

Rusya için kolay geçmesini beklediğim maçta ilk bölümlerde belki İngiltere’den bir direnç görebiliriz çünkü iki takım da savunmayı arka planda tutacaktır. Ancak sonrasında Rusya yıldızları ile ağır basar ve yüksek tempolu bol skorlu geçmesini beklediğim maçı da farklı kazanır. Ancak sadece kazanmaları yeteceği için handikap riskine girmek istemiyorum, önerim üst seçeneği olacak.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: ÜST (155.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (155.5) / 1.91Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu (2) 25.10.22

NBA’de heyecan Pazartesiyi Salıya bağlayacak gece oynanacak 8 maçla devam edecek. Günün maçlarından oluşturduğum günün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir