Anasayfa / Charlotte Hornets / Sacramento Kings – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 10.07.24

Sacramento Kings – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 10.07.24

NBA Yaz Ligi California Classic ayağında Sacramento Kings Çarşamba günü saat 05:00’da Charlotte Hornets ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Kings’in California Classic için biri Chase Center’da diğeri Golden 1 Center’da oynayan iki kadrosu var, bu maçta 1. kadroyu göreceğiz. Mason Jones, Kings’in son galibiyetinde Çin’e karşı 8’de 5 üçlük isabetiyle 19 sayı atarak büyük bir maç çıkardı. O ve Keon Ellis (Çin’e karşı 18 sayı) Sacramento’yu bu maçta taşıyabilecek iki sağlam guard skorerler konumundalar ki Ellis’in çok fazla NBA tecrübesi var.

Bryce McGowens son maçında 20 sayı üretti ve San Antonio Spurs karşısında saha içinden 2’ye 10 ile oynadıktan sonra iyi bir geri dönüş performansı sergiledi. Nick Smith Jr. şutunda zorlanırken, McGowens bu eşleşmede Hornets için en iyi hücum seçeneği olabilir. Hornets’in çaylağı Tidjane Salaun Las Vegas Yaz Ligi başlayana kadar oynamayacak, bu yüzden bu eşleşme beklediğinizden biraz daha az havai fişek gösterisi izleyebilirsiniz. 

Bu iki takım da namağlup ve Kings’in kadrosu ikiye bölünmüş olsa da, onları kendi sahalarında sürpriz potansiyeline sahip bir takım olarak görmekten kendimi alamıyorum. Charlotte’un yaz ligi kadrosunda çok fazla yetenek yok çünkü geçen yılın 2 numaralı seçimi Brandon Miller oynamıyor ve Salaun da forma giyemeyecek, bu yüzden Kings’ten çok daha yetenekli olduklarına inanmıyorum. Her iki takım da Çin’e karşı kolay bir galibiyet aldığı için bu takımları değerlendirmek zor, ancak Kings de diğer eşleşmelerinde San Antonio Spurs’ü – Hornets’e benzer şekilde – yenmeyi başardı. Kings’in Keon Ellis faktörünü öne sürerek bu maçta lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.60
intobet Oranı: MS 1 (+6.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …