Anasayfa / Dallas Mavericks / Sacramento Kings – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 15.08.21

Sacramento Kings – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 15.08.21

NBA Yaz Ligi mücadelesinde Sacramento Kings Pazar saat 22:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 167.5 olarak belirlemiş.

Kings, Vegas’taki 3 maçını da kazandı ve turnuvanın en formda, en diri takımlarından biri konumundalar. Son olarak da Memphis’e hiç acımamışlar ve 90-75 ile kazanmışlardı. Savunmada ekstra iyi oynadıkları maçta tabi Memphis’in de kötü performansının katkısı büyüktü sadece 75 sayıda kalmalarında. Kings’de ise Ramsey ve Mitchell ikilisi 19’ar sayıyla o maçın yıldızı olmuşlar, takımlarının skor yükünü sırtlamışlardı adeta. 

Mavs ise burada oynadığı 3 maçı da kaybetti, henüz galibiyetle tanışabilmiş değil. Dolayısıyla turnuvanın zayıf takımlarından biri. Ancak son 2 maçta Utah ve Denver karşısında karşılaşmaları uzatmaya götürüp orada kaybettiklerini, direnç seviyelerinin yükselmiş olduğunu belirtelim. Son maçta normal süresi 81-81 biten mücadeleyi 85-89 kaybetmekten kurtulamamışlardı. NBA kontratını kapan Omoruyi, Hinton ve Jones takımın skor yükünü çeken isimlerdi. 

Her ne kadar Kings 3 maçını kazanmış olsa da Dallas’ın da son maçlarda ne kadar dirençli oynadığını gördük. Dolayısıyla bu maçta taraf bahsi açısından ilginç sonuçlar çıkabilir. Alternatif olarak Dallas lehine açılan handikapları yanınıza almayı tercih edebilirsiniz ama benim ana tercihim iki takımın da son maçlarda artan hücum temposuna ve verimliliğine güvenerek toplam baremden üst seçeneği olacak. Bir tarafta Ramsey ve Mitchell, diğer tarafta Omoruyi ile Hinton liderliğinde karşılıklı olarak 85 sayılara çıkmaları, hatta geçmeleri beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.57
Bets10 Oranı: ÜST (167.5) – 1.90
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Alba Berlin – Petkim Spor İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Alba Berlin Cumartesi saat 16:30’da Petkim …