Anasayfa / NBA / Sacramento Kings – New York Knicks İddaa Tahmini 10.03.23

Sacramento Kings – New York Knicks İddaa Tahmini 10.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Sacramento Kings, cuma sabaha karşı saat 06:00’da New York Knicks ile Golden 1 Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 232.5 olarak belirlemiş.

Sacramento Kings şu an için gözünü net bir şekilde ikinciliğe dikmiş durumda. Memphis’in son maçlarda parlak gözükmemesiyle birlikte bu konum için şansları da oldukça arttı. Son olarak Minnesota’ya karşı talihsiz bir mağlubiyet almış olsalar da son 7 maçta 6 kere galip geldiklerini hatırlatmak lazım. New Orleans karşısında da takım halinde oynayarak benchten çok büyük katkı getiremeseler de kazanmayı bildiler. O maçta da oynamayan Fox’un bu gece sahada olacağı açıklandı.

New York Knicks ise çok güzel bir galibiyet serisi yakalamıştı ki ligin havlu atan vasattan da kötü olan ekiplerinden Charlotte Hornets’a çok trajik bir şekilde kaybetti. İkinci çeyrekte Josh Hart’ın harika enerjisi ve takımın hızlı hücumlarıyla birlikte 45-29 periyot skoru yakalayan ve devreye 66-50 önde giren ekip ikinci yarıda 39 sayı üretip 62 sayı yedi ve maçı kaybetti. Böylece 4. sırayı zorlama yarışında da büyük bir yara aldılar.

İki ekibin de son dönemde çok güzel basketbol oynadığına şahit olduk. Üst sıralarında bulunan rakiplerle kıyasıya bir mücadeleye giren ve onları yerinden etmeye çalışan ekiplerin bugün için de kıyasıya bir mücadele izletmesini bekliyorum. Galibiyet şanslarının 50-50 olduğunu düşündüğüm maçta liderlik birçok kez taraf değiştirebilir. Sacramento’nun oyun tarzı ve New York’un da fast-pace yani tempo basketbolunda iyi olması itibariyle tercihimi üstten yana kullanacağım.

Eksikler:

Sacramento:
New York: Jalen Brunson (gtd)

İddaa Oranı: ÜST (232.5) – 1.54
intobet Oranı: ÜST (232.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Günün NBA Kuponu 28.03.23

NBA’de artık son maçlara gelinmiş durumda. Batı konferansında hiç durmayan bir fırtına var. Dengelerin sürekli …