Anasayfa / Genel / San Antonio Spurs Cleveland Cavaliers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 28 Mart 2017

San Antonio Spurs Cleveland Cavaliers Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 28 Mart 2017

Bu gece NBA’de final tadında bir maç bizi bekliyor. Batı Konferansı’nın en deneyimli takımı San Antonio Spurs Doğu Konferansı’nın lideri ve aynı zamanda geçen sezonun şampiyonu Cleveland Cavaliers’i ağırlıyor. İddaa kodu 982 olan maçın başlama saati 03:00. Açıklanan iddaa handikaplarına göre favori taraf az da olsa San Antonio Spurs. Handikapların 5.5 sayıda olduğu maçın alt-üst baremi 211.5. Öte yandan iddaa bu maç için handikapsız bahis seçenekleri de açmış durumda. San Antonio Spurs’un galibiyet oranı 1.30, beraberlik 15.00 ve Cleveland galibiyeti 2.70 seviyesinde.

Bu iki takımın NBA’de playoff sürecinde karşılaşabilmeleri için her iki takımın da finale çıkması gerekiyor. Bu sene böyle bir ihtimalden bahsedebiliriz. Özellikle Cleveland Doğu Konferansı’nda neredeyse rakipsiz durumda. Onları elbette zorlayan takımlar var ama ben Cleveland’ın yine de bu konferansın şampiyonu olacağına inanıyorum. Çok zorlu olan Batı Konferansı’nda şampiyon olma potansiyeline sahip birçok takımdan söz edebiliriz. Bu anlamda San Antonio için normal sezon çok daha zor ve yıpratıcı geçiyor. Bu iki takım bu sene 3 kez karşı karşıya geldi. Bu maçların 2 tanesini San Antonio, diğerini ise Cleveland kazandı. 2 ay önce Cleveland’ın sahasında oynanan maç müthiş bir bir mücadeleye evsahipliği yapmıştı. Her iki takıma da kayabilecek maç uzatmayla sonuçlandı. Son iki maçta da yüksek bir sayı bareminden söz edebiliriz; fakat San Antonio Spurs’un en iyi savunma takımlarından biri olduğunu unutmamak gerekiyor. Kendi sahalarında bu tip maçlarda rakibin tempo yapmasına izin vermiyorlar. Golden State’in hemen arkasında 2. sırada bulunan San Antonio Spurs 72 maç sonunda 56 galibiyet aldı. Onlar için bu saatten sonra tek hedef konferansı lider olarak bitirmek ve her aşamada evsahibi avantajını ele geçirmek.

Cleveland takımı 2 gün önce oynadığı maçta kendi sahasında ligin formda takımı Washington’a kaybetti. Bu maçta tam 127 sayı yediler. Cleveland’ın son 4 maçında da olağanüstü sayı çıktı. Bu maçta böyle bir senaryo beklemiyorum. Tahminim ALT yönünde.

İddaa Oranı: 211,5 ALT / 1.70

Bets10 Oranı: 211,5 ALT / 1.91Hakkında Kaan Yılmaz

Küçük yaşlardan itibaren çeşitli yaş gruplarında futbol oynadım. Geçirdiğim bir sakatlıktan ötürü futboldan pratik düzeyde uzunca bir süre uzak kaldım. Fakat izleyici olarak futboldan koptuğum söylenemez. Öte yandan basketbolu da son derece keyifli buluyorum.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir