Anasayfa / İddaa Tahminleri / San Antonio Spurs – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 15.03.23

San Antonio Spurs – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 15.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden San Antonio Spurs Çarşamba günü saat 03:00’da Doğu ekibi Orlando Magic ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Spurs şuana kadar sadece 17 galibiyet toplayabildi ve matematiksel olarak da artık play-in şansları kalmadı. Dolayısıyla sezonun geri kalanında sadece prestij maçlarına çıkacaklar. Bu paralelde de çıktıkları son 4 maçtan 3 mağlubiyet aldılar zaten… Deplasmanda Houston’dan 32 sayı fark yerken son olarak evlerinde de Thunder’dan 12 sayı fark yemişlerdi! Branham, Langford, Birch, Tre Jones’dan faydalanamayacaklar. Sochan ve Keldon Johnson’ın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Magic ise 28 galibiyet topladı ve halen play-in şansları var, 10. sıradan 3 galibiyet uzaktalar. Üst üste 3 maçlarını kaybettikten sonra son sınavlarında konuk ettikleri güçlü rakipleri Miami’yi uzatma sonunda tam 12 sayı farkla geçerek aslında ne kadar yüksek potansiyelli bir takım olduklarını hatırlatmışlardı! O maçta Carter 27 sayı, 11 ribaund ile double-double yaparken, Banchero 17 sayı, 10 ribaund, 9 asist ile triple-double’ı 1 asistle kaçırmış ve F.Wagner de onlara 17 sayı, 8 ribaund, 6 asist ile desteklemişti galibiyet yolunda. Isaac’dan yine faydalanamayacaklar, F.Wagner’in durumu ise maç saatinde belli olacak.

Spurs’ün herhangi bir iddiası kalmadı, sezonun kalan kısmındaki maçlara sadece formalite için çıkacaklar. Bu nedenle de son dönemde rakipler onlara çift haneli farklarla üstünlük kurmaya başladılar ki Branham, Langford, Birch, Tre Jones gibi önemli isimlerden yoksun olacakları gibi Sochan ve Keldon Johnson’ın da oynamama ihtimalleri var. Magic ise Carter, Banchero, F.Wagner (oynamayabilir) gibi genç yıldız adayları ile tehlikeli bir takım. Son maçta da Miami’yi yenerek kolay lokma olmadıklarını gösterdiler. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen dişlerine göre bir rakip olan Spurs’ü geçeceklerini, düşük handikapı da aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.47
Betroad Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …