Anasayfa / NBA / San Antonio Spurs – Sacramento Kings İddaa Tahmini (2) 16.01.23

San Antonio Spurs – Sacramento Kings İddaa Tahmini (2) 16.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde San Antonio Spurs, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 03:00’te Sacramento Kings ile AT&T Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maç için konuk takımın sayı limitini 124.5 olarak belirlemiş. 

San Antonio Spurs ligin en kötü savunma istatistiklerine devam ediyor. Son 8 maçta 7 kere kaybeden ekip bu maçların 6’sında 120 sayıdan daha fazla skora izin verdi potasında. Son iki maçta da ortalama 139.5 sayı yiyen ekipte savunma namına olumlu olarak sayabileceğimiz hiçbir şey yokken zaten böylesine potansiyeli henüz sahaya yansımamış bir kadroyla hücumda da çok iyi olmaları biraz hayal. Öyle ki son maçta 144 yerken sadece 113 sayı bulabildiler.

Sacramento cephesi ise son dönemlerde yıkılan formunu tekrar kazanmanın peşinde. Son üç maçı da çok etkileyici bir biçimde kazanan ekip bu üç maçta ortalama olarak 136.7 sayı üretirken rakiplerine sırasıyla 25, 20 ve 25 fark attı. Üstelik son iki maçta Kevin Huerter olmadan bunu yapan ekipte DeAaron Fox ve Domantas sabonis alev almaya devam ediyor. İki yıldız ismin varlığıyla birlikte Sacramento cephesinin ilk 4’te kendine yer bulmaya devam edeceğini düşünüyorum.

Son dönemde maçlarına rekor limitler belirlenen San Antonio Spurs’ün maçları buna rağmen üst bitmeye devam ediyor. Son iki maçta sırasıyla 264 ve 257 sayı izledik. Savunmaya dair hiçbir varlık gösteremiyorlar ve bunun yanı sıra yumuşak olmaya devam ediyorlar. Sacramento cephesi ise son dönemde bir kez daha hücum gücüyle etrafa ateş saçmaya devam ediyor. Son üç maçta 135’i geçen ekibin bugün de yüksek bir hücum potansiyeli sergilemesini bekliyorum.

Eksikler:

San Antonio: Doug McDermott (gtd), Devin Vassell
Sacramento: Kevin Huerter (gtd)

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (124.5) – 1.52
intobet Oranı: Deplasman ÜST (124.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8

 


Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Boston Celtics – New York Knicks İddaa Tahmini 27.01.23

NBA normal sezon mücadelesinde Boston Celtics, perşembeyi cumaya bağlayan gece 03:30’da New York Knicks ile TD Garden’da …