Anasayfa / Capitans de Arecibo / San German – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 19.05.22

San German – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 19.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde San German Perşembe saat 03:00’da Capitanes de Arecibo ile karşılaşacak. Rexbet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

San German ligin son dönemde en formda takımlarından biri. Şuana kadar 15 maçta toplamda 8 galibiyet alabildiler ama bunlardan 5 tanesi son haftalarda üst üste geldi, nefis bir serinin içinde yollarına devam ediyorlar. Evlerindeki son maçta denk rakiplerinden Humacao’yu 13 sayı farkla geçerken ardından üst üste 2 deplasman maçında Guayama ve Mayaguez’i devirerek serilerini 5 maça çıkarmışlardı. Son maçta Mayaguez’i deplasnanda uzatma sonunda 110-112 ile geçerken eski Beşiktaşlı Hollis-Jefferson 33 sayı, 13 ribaund, 7 asist, Rodriguez 22 sayı, 9 ribaund, 3 asist ve Ayala 15 sayı, 3 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Arecibo ise rakibi ile aynı grupta ve 15 maçtan topladığı 10 galibiyetle liderlik koltuğunu Quebradillas ile paylaşıyor. Onlar da son 4 maçlarını üst üste kazanadılar ve ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Bu serideki son 3 maçlarına baktığımıza kazanırken zorlandıklarını görmüştük. Sıraısyla içerde Mayaguez’i 7, deplasmanda Bayamon’u 2 ve içerde Guayama’yı 5 sayı farkla geçebilmişlerdi. 101 sayı ürettikleri o son maçta Liz 28 sayı, 7 asist, Huertas 16 sayı, 2 ribaund, 2 asist ve Hodge 13 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile öne çıkan isimlerdi. 

Elbette kağıt üstünde Arecibo daha iyi bir akdroya sahip Liz, Huertas ve Hodge liderliğinde Ama San German da son 5 maçını Hollis-Jefferson ve Rodriguez liderliğinde kazanarak ne kadar formda olduğunu, aynı zamanda da dişli bir rakip olduğunu göstermişti. Bu maçta da evlerinde, taraftarları önünde güçlü rakipleri Arecibo karşısında kolay lokma olmayacaklarını düşünüyorum. Elbette kazanmaları sürpriz olarak nitelendirilebilir ama kaybetseler de handikapta kalacaklarını, yüksek dirençlerini sürdüreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Gine – Fildişi Sahilleri İddaa Tahmini 03.07.22

Fildişi’nde düzenlenen fanusta oynanacak 2023 FIBA Dünya Kupası Afrika elemeleri C grubu 6. maç gününde …