Anasayfa / İddaa Tahminleri / San German – Leones de Ponce İddaa Tahmini 12.05.23

San German – Leones de Ponce İddaa Tahmini 12.05.23

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde San German Cuma günü saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

San German bu sezonun iddialı takımlarından birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de kendilerine 13 galibiyetle grubun 2. sırasında yer buldular. Ayrıca evlerindeki son 4 maçı da kayıpsız geçtiklerini, güzel bir seri yakaladıklarını belirtelim. Son olarak zayıf rakiplerinden Humacao’yu konuk etmişler ve 15 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 9 Mayıs’daki son sınavlarında ise deplasmanda olmalarına Mayaguez’i yine 15 sayı farkla geçtiler!

Ponce ise son dönemin en formsuz takımlarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve 7 galibiyette kaldılar, son sırayı Manati ile paylaşıyorlar! Deplasman karneleri ise çok daha kötü, evden uzakta tam 7 maçtır galibiyetle tanışamıyorlar… Son 3 deplasman mağlubiyetlerinden ikisinde rakilplere direnemediklerini, çift haneli farklar yediklerinin de altını çizelim… Son maçta 10 Mayıs’da konuk oldukları güçlü Quebradillas’a beklenenden daha iyi direnmişler ama 87-83 ile yine kaybetmişlerdi. 

İki takım daha yeni 8 Mayıs’da Ponce’nin sahasında karşı karşıya gelmişler ve misafir takım 73-88 gibi net bir skorla galibiyete ulaşmayı başarmıştı! Son maçlarda da ne kadar formda olduklarını görmüştük, üst üste galibiyetler elde ettiler. Ponce ise onların aksine kötü bir dönemden geçiyor, evden uzakta tam 7 maçlarını kaybettiler. Bu zor deplasmanda da direnebileceklerini düşünmüyorum ve yakın zamanda evlerinde bile farkı yedikleri rakip karşısında handikapta kalmalarını beklemiyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.62
Rexbet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …