Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / San Pablo Burgos – Gran Canaria İddaa Tahmini 31.03.22

San Pablo Burgos – Gran Canaria İddaa Tahmini 31.03.22

İspanya Liga Endesa 21. hafta erteleme maçında San Pablo Burgos Perşembe saat 21:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 3.5 olarak açıklamış. 

Burgos koç Olmos’un göreve gelmesiyle toparlanma sinyalleri vermiş olsa da halen 8 galibiyetleri var ve düşme potasından uzaklaşarak tam olarak güvenli bölgeye gelemediler. Evlerindeki son 3 maçlarında ise Real’e farklı kaybederken denk rakiplerinden Bilbao’yu 7 ve Zaragoza’yı tam 22 sayı farkla beklenenden de rahat yenmişlerdi. 26 Mart’taki o son maçta Eddie 19 sayı, Benite 16 sayı, 3 ribaund, Nnoko 12 sayı, 7 ribaund ve Diez 10 sayı, 11 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Granca ise EuroCup’daki iddialı performansını tam olarak Endesa’ya yansıtamamış olsa da 12 galibiyet toplamayı başardı ve play-off yarışında kendisine yer buldu, 9. sırada yer alıyorlar. Son 3 deplasman maçlarında hem Endesa hem de EuroCup’da çok zorlu rakiplerle karşılaşmışlar, Badalona’ya ve Bologna’ya iyi direnerek 7 ve 2 sayı farkla yenilirken, Barça’dan ise beklendiği fark yemişlerdi, 18 sayılık dominant bir üstünlüğüe engel olamamışlardı. Son olarak Bologna’ya 70-68 ile deplasmanda kaybettikleri maçta Ennis 19 sayı, 4 ribaund, Balcerowski 12 sayı, 5 ribaund ve Shurna 10 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi ve tecrübe anlamında ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum. Ama konu sezon genelinde ve hatta son haftalarda ortaya konan form grafiğine, istikrara gelince Granca’nın bir adım önde olduğunu düşünüyorum. Deplasmanda olmalarına rağmen bu maçta da Ennis liderliğinde kolay pes etmeyeceklerini, halen istikrarı yakalayamayan Burgos karşısında ayakta kalacaklarını, Bologna karşısında başarılı savunmanın moral motivasyonuyla bu maçta da handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.45
Rexbet Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …