Anasayfa / Brezilya NBB Ligi / Sao Paulo – Uniao Corinthians İddaa Tahmini 08.03.23

Sao Paulo – Uniao Corinthians İddaa Tahmini 08.03.23

Brezilya Ligi mücadelesinde Sao Paulo Çarşamba günü saat 02:00’da Uniao Corinthians ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Sao Paulo ligin iddialı ilk 4 takımlarından birisi. 25 maçlarından 19 tanesini kazandılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular. Ayrıca son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. Son 2 maçlarında önce deplasmanda Bauru’yu 7 sonra da içerde Caxias’ı 6 sayı farkla geçmişlerdi. O son maçta da Silva 17 sayı, 15 ribaund ile yıldızlaşırken, Siewert 14 sayı, Ansaloni 12 sayı, 6 ribaund ve Bennett 11 sayı, 6 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler olmuşlardı.

Corinthians ise ligin orta altı takımlarından birisi. Aslında alt sıralarda yer alıyorlardı ama son dönemde bir çıkışa geçtiler ve 5 maçtan 4 tanesini kazanarak 7 galibiyete ulaştılar, kendilerini 12. ve son sıradan da olsa play-off potasına atmış oldular. Deplasmandaki son 2 maçlarında zayıf rakiplerden Cerrado’yu uzatma sonunda 8 sayı farkla ve denk rakiplerinden Brasilia’yı ise tam 22 sayı farkla rahat geçmişlerdi. 

İki takım arasında puan tablosunda göreceğimiz üzere net farklar var. Özellikle Sao Paulo’nun iç sahadaki performansını düşününce bu maçta ağır favori olduklarını söyleyebiliriz. Evet Corinthians son dönemde alt sıralarda yer alan veya kendisiyle denk rakipleri rahat skorlarla evden uzakta da geçti ama Sao Paulo onlardan farklı bir siklette yer alıyor. Ev sahibinin da Silva ve Bennett liderliğinde taraftarları önünde yine hata yapmayacağını, ilk maçta deplasmanda tam 22 sayı farkla yendiklerini rakiplerini bu kez içerde çift haneli farklarla geçeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.66
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Indiana Pacers – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (2) 28.03.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Indiana Pacers Salı günü saat 02:00’de Batı ekibi Dallas Mavericks ile …