Anasayfa / Calgary Surge / Saskatchewan Rattlers – Calgary Surge İddaa Tahmini 21.06.24

Saskatchewan Rattlers – Calgary Surge İddaa Tahmini 21.06.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Saskatchewan Rattlers Cuma günü saat 04:30’da Calgary Surge ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.75 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Rattlers konferansın iddialı takımlarından birisi. Son 3 maçtan ikisini kazandılar ve toplamda da 5 galibiyete ulaşarak ilk 4 sıra içinde kendilerine yer buldular. Ayrıca bu sezon şimdiye kadar evlerinde oynadıkları 4 maçı da hatasız geçtiklerinin altını çizelim! Evlerindeki son maçta Brampton’u 11 sayı farkla zorlanmadan geçmişlerdi. Harkless, Harris ve Williams takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Calgary ise son 3 maçtan ikisini kazansa bile daha ancak 3 galibiyete ulaşabildi ve bu nedenle de konferansın son sırasından kurtulamadı… Ayrıca deplasman karneleri de sıkıntılı, son 2 maçlarını üst üste farklı skorlarla kaybettiler. Önce Scarborough’a 12 sayı farkla sonra da Vancouver’a tam 26 sayı farkla kaybetmekten, daha doğrusu hezimete uğramaktan kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Rattlers konferansın iddialı ekiplerinden birisi ve son dönemde yakaladıkları form grafiğini sürdürmek adına rakiplerinin yendiği Calgary gibi vasat bir takım karşısında sürprize izin vermeyeceklerdir. Kaliteli Amerikalı oyuncuları Harkless, Harris, Williams liderliğinde kazanmalarını bekliyorum, handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …