Anasayfa / İddaa Tahminleri / Saskatchewan Rattlers – Scarborough Shooting Stars İddaa Tahmini 06.07.24

Saskatchewan Rattlers – Scarborough Shooting Stars İddaa Tahmini 06.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Saskatchewan Rattlers Cumartesi günü saat 04:30’da Scarborough Shooting Stars ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 180.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Rattlers son 5 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de Batı’da son sırada yer almayı sürdürdü. Diğer yandan o maçlık sekansta kötü sonuçlar dışında bir diğer ortak nokta da yüksek tempo ve bol skordu, 4 maçta bize sırasıyla 183 sayı, 182 sayı, 204 sayı ve 181 sayı izeletmişlerdi. Bandoumel, John ve Williams son dönemde takımın öne çıkan silahları konumunda, takımın skor yükünü çekmeye çalışıyorlar.

Stars ise son 2 maçını üst üste kaybetmiş olsa da topladığı 6 galibiyetle kendisine Doğu’da 2. sırada yer bulabilmiş durumda. Evet deplasman karneleri kötü, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler. Ama evden uzaktaki son 2 maçtaki ortak nokta sadece yenilgiler değil, aynı zamanda yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol. O maçlarda bize sırasıyla 182 sayı ve 194 sayı izletmişlerdi. 

İki takım da son dönemde istediği sonuçları alamadı, üst üste yenilgiler yaşadılar. Bunun yanında son dönemde ortaya koydukları basketbola baktığımızda yüksek temponun ve hücum odaklı performansların ön planda olduğunu da görebiliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyor olacağım. Üretim konusunda karşılıklı olarak sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum, hatta iki takımın da 90 baremini geçmesi beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (180.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …