Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sassari – Pesaro İddaa Tahmini 14.09.20

Sassari – Pesaro İddaa Tahmini 14.09.20

İtalya Süper Kupa D grubu mücadelesinde Sassari Pazartesi saat 22:00’da Pesaro ile karşılaşacak. İddaa Sassari’nin toplam sayı limitini 88.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 89.5 olarak belirlemiş.

Sassari 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve ikili averajda da Brindisi’ye üstünlük kurmuş olduğu için Brindisi son maçı kazansa ve Sassari bu maçı 15 sayıdan az bir farkla kaybetse de Final Four biletini garantilemiş durumdalar. Bu nedenle kafaları rahat olacak. Zaten hücumda çok etkili ve tempolu bir takım olduklarını gördük, şimdi bu mental rahatlıkla beraber daha çok üreteceklerdir. Son 3 maçlarında 91, 95 ve 99 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Bilan, Tillman, Burnell, Bendzius, Pusica ve Spissu gibi önemli skor opsiyonlarına sahipler.

Koç Repesa yönetimindeki Pesaro ise grubun flaş ekibi oldu. 5 maçtan 3 tanesini kazandılar ve halen az da olsa Final Four şansları devam ediyor. Bunun için Brindisi’nin kaybetmesi ve Sassari’yi 15 sayıdan fazla bir farkla yenmeleri gerekiyor. Elbette Sassari gibi güçlü bir takıma karşı bunu yapabilmeleri çok zor. Ama ellerinden gelen direnci göstereceklerdir ve bunun için de tempoyu yüksek tutacaklarını düşünüyorum. 

İki takımın gruptaki ilk karşılaşmasında Sassari rakibini 71-86 gibi net bir skorla geçmeyi bilmişti. Şimdi kafaları daha rahat ve Tillman’ın da devreye girmesiyle artık hücumdaki tüm silahlar hazır durumda. Koç Pozzecco’nun yine tempoyu yüksek tutmak isteyeceğini, Pesaro’nun da son şansı olan 15 üstü farkla kazanma yolunda tempoya ayak uyduracağını düşünüyorum. Ve maç bu senaryoda geçerse Sassari’nin 90 sayılara çıkması oldukça kolay olacaktır.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.65
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.91
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Obradoiro – Fuenlabrada İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Obradoiro Cumartesi saat 19:00’da Fuenlabrada ile karşılaşacak. İddaa toplam …