Anasayfa / İddaa Tahminleri / Sassari – Reggio Emilia İddaa Tahmini 25.04.21

Sassari – Reggio Emilia İddaa Tahmini 25.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 29. hafta mücadelesinde Sassari Pazar saat 21:30’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 87.5 olarak belirlemişken Bets10 ise limiti 89.5 olarak açıklamış.

Sassari play-off’u haftalar önce garantileyen 6 takımdan biri. 25 maçlarından 16 tanesini kazandılar ve şuan için 5. sırada yer alıyorlar. Hedefleri normal sezonu 4. sırada bitirip play-off’a ev sahibi avantajı ile girmek. Bu yolda önlerindeki tek engel ise bir galibiyet geride oldukları Venezia. Ancak bir maçları da eksik, yani onları kalan 5 haftada elbette yakalama şansları var. Bu sezon en çok hücum performanslarına güveniyorlar ki ortalama 90 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Son 2 maçlarında da bunu net olarak görmüştük, ortalamaları da aşarak deplasmanda Brescia’ay ve içerde Trento’ya 94’er sayı göndererek farklı kazanmışlardı.

Emilia ise 26 maçtan 10 tanesini kazandı ve düşme potasından 2, play-off yarışıdan ise 1 adım uzaktalar. Kalan 4 maçlarında alacakları sonuçlar, tabi rakiplerinin de alacağı sonuçlara göre onları beklenmedik bir play-off biletine ulaştırabileceği birden bire kendilerini düşme potasında da bulabilirler. Dolayısıyla her maçı final gibi görüp oynayacaklar artık. Deplasman karneleri ise bu açıdan pek iyi görüntü vermiyor, evden uzakta 13 maçtan 9 tanesini kaybettiler ve potalarını da iyi koruyamadılar, ortalama 82 sayı gördüler deplasman maçlarında. Hatta son 2 deplasman maçlarına bakınca Cremona’dan da 90 sayı yediklerini gördük. 

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de son haftalarda ortaya konan basketbol kalitesi anlamında net farklar var. Elbette ilk 4 yarışını kovalayan Sassari kendi sahasında net favori. Ancak onların zaman zaman istikrarsız sonuçlar aldığını bildiğim için tercihimi taraf bahsinden çok hücum performanslarına güvenerek adlarına açılan baremden üst seçeneğinden yana kullanacağım. Son 2 maçlarında olduğu gibi Spissu, Burnell, Bendzius, Bilan gibi kaliteli isimlerle 90 sayıları geçeceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Sassari’nin düşük handikaplı galibiyetleri değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (87.5) – 1.55
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 2.00
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wurzburg – Frankfurt İddaa Tahmini 07.05.21

Almanya easyCredit BBL 28. hafta erteleme maçında Wurzburg Cuma saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa …