Anasayfa / Genel / Sassari – Trento Maçı İddaa Tahmini 16 Mayıs 2017

Sassari – Trento Maçı İddaa Tahmini 16 Mayıs 2017

Sassari - Trento Maçı İddaa Tahmini 16 Mayıs 2017
Sassari – Trento Maçı İddaa Tahmini 16 Mayıs 2017

Sassari ilk 2 maçta deplasmanda kaybettiği rakibi Trento‘yu 16 Mayıs Salı günü saat 21:45’de bu kez kendi sahasında ağırlayacak.

Sassari için tamam mı devam mı niteliğindeki maçın analizine geçerken baremlere bir göz atalım. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da deplasman takımı lehine 5.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 146.5 olarak set edilmiş. İddaa‘da 798 ve 825 kodlarıyla açılan maçta deplasman takımı lehine 5.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 143.5 olarak set edilmiş.

TRENTO Seriye Nefis Başladı

Koç Pasquini’nin ekibi Sassari ilk 2 maçta da rakibinin sert savunmasına karşı üretmekte çok zorlanmış ve tempoyu da istediği seviyeye çıkaramamıştı. Takımın beyni olan Rok Stipcevic‘in devreye girememesi ve yarı sahaya kalan oyunda pota altı oyuncularından da skor katkısı gelmemesi onları en çok zorlayan konulardı. İkinci maçta takımın skorer isimleri David Bell ile Trevor Lacey biraz olsun kendilerini bulmuş, bu nedenle en azından 70 sayılara yaklaşmışlardı. Aslında bu maçta benchten de katkı almışlardı, özellikle tecrübeli forvet Dusko Savanovic‘den. Ama savunmada neredeyse her oyuncusundan fayda sağlayan rakibi bir türlü durduramamışlardı.

SASSARI Tamam mı Devam mı Diyor

Trento kendi sahasındaki ilk iki maçta yaptığı sert ve disiplinli savunma ile rakibini yıpratmayı başarmıştı. Açık alanda ne kadar etkili olduklarını bildikleri için de tempoyu hep kontrol altında tuttular ve bunun da ödülünü aldılar, rakibi ilk maçta sadece 55 ikinci maçta da sadece 68 sayıda tutarak kazanmışlardı. İşin hücum tarafında ise Amerikalı forvet Dustin Hodge olmuştu. Onu pota altında hiç durduramadı Sassari ki özellikle ribaundları domine etti. İkinci maçta skorerlerini daha iyi kullanan Trento’da Dominique Sutton da sazı eline alınca skor potansiyellerini yükselttiler. Aaron Craft‘ın da takımını çok iyi organize ettiğiniz belirtmemiz lazım.

Sassari – Trento İddaa Tahmini

Sassari tamam mı devam mı maçına çıkacak. Taraftarları önünde maça etkili başlayacaklarını ve bu maçı ne yapıp edip kazanarak seriyi 3.maça uzatacaklarını düşünüyorum. Evinde taraftar desteği ile tempo bularak daha verimli hücum eden rakibine karşı Trento‘nun zorlanacağını ve 2-0’ın rahatlığı ile bu maçı kaybedebileceğini düşünüyorum. Ev sahibi kazanır ve seriye tutunur.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: MS 1 / 1.30

Bets10 Oranı: MS 1 / 1.38

 Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir