Anasayfa / FIBA Europe Cup / Sassari – Wurzburg İddaa Tahmini 24.04.19

Sassari – Wurzburg İddaa Tahmini 24.04.19

FIBA Europe Cup final serisi ilk maçında Sassari Çarşamba saat 21:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 168.5 olarak belirlemiş.

Sassari bu sezonun en formda takımlarından biri. Yüksek tempo basketbolunu son haftalarda Avrupa’da en verimli oynayan takımlardan biri aynı zamanda. Özellikle iç sahada tempoyu en üst seviyeye kadar çıkarıyorlar ve rakiplerine sayıya boğuyorlar adeta. Europe Cup ve Serie A’daki son 2 iç saha maçlarında da 105 sayı üretmişler ve bu maçlarda toplamda 189 ve 180 sayı izlemiştik.

Wurzburg da tempoyu seven bir takım ve özellikle deplasmanlarda daha çok hücum performansları ile ön plana çıkıyorlar. Son 2 deplasman maçlarını BBL’de yapmışlardı ve sırasıyla normal sürenin ardından 170 ve 202 sayı izlemiştik bu maçlarda, bu hafta Oldenburg deplasmanında 93-109 kaybederek savunma konusunda ciddi sıkıntıları olduğunu da tekrar hatırlatmışlardı.

Sassari Smith ve Thomas liderliğinde son hafta tam anlamıyla istim üstünde. Hem istedikleri tempolara ulaşıp bol skor üretiyorlar, hem de kazanıyorlar, özetle oynadıkları basketboldan keyif alıyorlar. Alman ekibi de Wells ve Hulls liderliğinde tempoyu seven bir takım. Deplasmanlarda da rakibin temposuna ayak uyduruyorlar, geri adım atmıyorlar. Dolayısıyla bu maçta Sassari’nin temposuna aynı şekilde cevap vereceklerini ve bizleri bol skorlu bir mücadelenin beklediğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (165.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (168.5) / 1.88
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Zenit – Khimki İddaa Tahmini 09.12.19

VTB Lig mücadelesinde Zenit Pazartesi saat 19:30’da Khimki ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının galibiyeti için …