Anasayfa / İddaa Tahminleri / Scafati – Pesaro İddaa Tahmini 15.01.23

Scafati – Pesaro İddaa Tahmini 15.01.23

İtalya Lega Basket Serie A 15. hafta mücadelesinde Scafati Pazar günü saat 19:00’da Pesaro ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışlar.

Scafati ligin yeni takımlarından biri olsa da kalıcı olma konusunda kararlı olduklarını gösterdiler şuana kadar. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak da iyi bir çıkış yakaladılar, toplamda 6 galibiyete ulaşarak hem düşme potasından uzakta kaldılar hem de play-off yarışında biz de varız dediler. Evlerinde oynadıkları son 3 maçtan ikisini kazanırken özellikle hücumdaki etkili performansları ile öne çıkmışlar, Treviso’ya 89 ve Napoli’ye 96 sayı göndermişlerdi.

Pesaro ise bu sezonun flaş takımlarından birisi. 14 maçlarından 8 tanesini kazandılar ve kendilerine 5. sırada yer buldular. Son dönemde kısa süreli bir düşüş yaşamışlardı ama son maçlarında Treviso’yu farklı yenerek kendilerine gelmişlerdi. Zaten ligin en yüksek tempoda oynayan takımlarından biri konumundalar, son 5 maçlarında da bu senaryoyu gördük, sırasıyla 194, 184, 169, 171, 173 sayı çıkmıştı o maçlarda. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar yok kadro kalitesi anlamında ki zaten puan tablosuna baktığımızda da aralarında sadece 2 galibiyetlik fark. Dolayısıyla bu maçta galibiyet tarafında tahminde bulunmak biraz zor. Onun yerine iki takımın da son maçlarda artan temposuna ve hücum odaklı basketbollarına dikkat çekerek tercihimi yüksek skordan, yani üst seçeneğinden kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.55
Hovarda Oranı: ÜST (163.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …