Anasayfa / İddaa Tahminleri / Scarborough Shooting Stars – Niagara River İddaa Tahmini 10.07.24

Scarborough Shooting Stars – Niagara River İddaa Tahmini 10.07.24

Kanada Ligi Doğu Konferansı mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Çarşamba günü saat 03:00’da Niagara River ile karşılaşacak. Best10 toplam sayı limitini 180.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Scarborough son 3 maçından ikisini kaybetmiş olabilir ama halen topladıkları 7 galibiyetle konferansın ilk 2 sıra adaylarından biri konumundalar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise işlerin gayet yolunda olduğunu görüyoruz, son 5 maçlarını üst süte kazandılar ki son 3 maçlarından ikisinde galibiyetler dışında bir diğer ortak nokta da yüksek tempo ve bol skordu, bize sırasıyla 196 sayı ve 197 sayı izletmişlerdi o maçlarda. 

River ise son 4 maçından 3 tanesini kazanarak formda bir dönemde olduğunu gösterdi ki bu sayede de 9 galibiyete ulaştılar ve liderlik koltuğunda oturmaya başladılar. Ancak deplasman karnelerinin iyi durumda olmadığını belirtelim, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Evden uzaktaki son 2 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek skor olduğunu söyleyebiliriz, bize sırasıyla 181 sayı ve 188 sayı izletmişlerdi. 

Konferanstaki zirve yarışını yakından ilgilendirecek bir karşılaşma olacak. Ev sahibi ekip rakibiyle farkı azaltmak isterken, Niagara ise liderlik koltuğundaki yerini sağlamlaştırmek isteyecek. Taraf bahsi açısından zor bir maç olduğunu düşünüyorum. Ama iki takımın da son dönemde sergiledikleri ve hücum odaklı basketbol bu maçın da bol skorlu geçeceği yönündeki sinyalleri arttırıyor bana göre. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: ÜST (180.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …