Anasayfa / Darüşşafaka / Semt77 Yalovaspor – Darüşşafaka İddaa Tahmini 17.09.21

Semt77 Yalovaspor – Darüşşafaka İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Cuma saat 16:30’da Darüşşafaka ile karşılaşacak. Bets10 Daçka’nın galibiyeti için oranı 1.55 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Yavuz ile TBL’den çıkarak BSL’ye yükselen Yalavospor kadrosunu buna göre güçlendirmeye çalıştı yaz döneminde. Skorer Jones’u kadroda tutarken yanına Cosey, Williams, Chassang ve Lee eklemelerini yaptılar, yerli rotasyonunda da tecrübeli guard Can Altıntığ hazırlık döneminde iyi işlere imza attı. Şimdiye kadar oynadıkları 6 maçtan ise sadece 1 tanesini kazanabildiler, henüz sezona hazır olmadıklarını net olarak söyleyebiliriz. 

Daçka ise koç Ernak ile yola devam ederken yabancılarının tamamını değiştirdi yeni sezon öncesi. Artık takımın direksiyonunda Caupain yer alıyor ve Pineiro ile Boothe da hazırlık maçlarında gösterdikleri performanslarla takımın yeni silahları olacaklarını gösterdiler. Kötü başladıkları hazırlık döneminin son kısmında işleri toparladılar ve son 3 maçlarından ikisini kazandılar. Bu turnuvanın illk maçında da Petkim’i 72-64 ile geçmişler, özellikle savunmada iyi işlere imza atmışlardı. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında net farklar yok ama tecrübe anlamında Daçka’nın önde olduğu net tabiki. Son hazırlık maçlarında da Caupain, Pineiro, Boothe liderliğinde ritm bulduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu maçta da bir adım önde olacaklarını, galibiyete yakın taraf olduklarını düşünüyorum. Daçka’nın galibiyeti dışında takımların savunmadaki iyi performansları ve Yalova’nın hücumdaki kısır performansıyla beraber alt seçeneğine de yönelebilirsiniz alternatif olarak. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …