Anasayfa / İddaa Tahminleri / Semt77 Yalovaspor – Kocaeli Kağıtspor İddaa Tahmini 24.05.21

Semt77 Yalovaspor – Kocaeli Kağıtspor İddaa Tahmini 24.05.21

Türkiye Basketbol Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Semt77 Yalovaspor Pazartesi saat 15:00’da Kocaeli Kağıtspor ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 148.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Yalova normal sezonu 4. sırada bitirerek iddialı ve güçlü takımlardan biri olduğunu göstermiş, sezon boyunca savunma performansı ile dikkatleri üstüne çekmiş bir ekipti. Bu seride de bunu net olarak gösterdi. İlk maçı kendi sahasında sert ve etkili bir savunma performansı ile 64-59 ile kazanırken deplasmandaki ikinci maçta ise rakibin silahlarını tam olarak durduramamış ve 76-73’lük skorla kaybetmişti. O son maçta Jones 21 sayı, 8 asist ve Şahin Ekmen 16 sayı ile takımlarını ayakta tutan isimler olmuşlardı. 

Kağıtspor her ne kadar ligi 7. sırada tamamlamış olsa da güçlü rakibine karşı savunmada aynı sertliği ve fiziksel oynuyu ortaya koyarak, çok iyi cevap vererek geri adım atmadı ve ikinci maçta Can Altıntığ’dan gelen 26 ve Sherrill’den gelen 23 sayı eşliğinde 76 sayıya ulaşarak kazanmayı ve seriyi 1-1’e getirmeyi başarmışlardı. Şimdi 3. maça tamam mı devam mı parolasıyla çıkacaklar ve yine deplasmanda olacaklar. 

Yalova ilk maçta kendi sahasında yaptığı savunmayı tekrarlamak, Sherrill ile Can’ı durdurmak, en azından yavaşlatmak zorunda. Dolayısıyla tempoyu düşürüp tamamen savunmaya konsantre olacaklarını düşünüyorum. Kağıtspor da seri boyunca olduğu gibi yine onlara aynı sertlikle cevap verecektir. İki takım adına da tamam mı devam mı maçı olacağı için sinirlerin gergin olacağını, ellerin titreyeceğini ve bu faktörlerin de hücum performanslarını da aşağı çekeceğini düşünüyorum, iki takımın da 75 bareminin altında kalacağını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (148.5) – 1.60
Bets10 Oranı: ALT (148.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …