Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / Senegal – ABD İddaa Tahmini 02.07.19

Senegal – ABD İddaa Tahmini 02.07.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde Senegal Salı saat 16:00’da ABD ile karşılaşacak. İddaa Senegal lehine 43.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 44.5 olarak açıklamış.

Senegal turnuvanın zayıf takımlarından biri. İlk maçta Litvanya’dan 24 sayı fark yediler, sonrasında ise denk rakipleri Yeni Zelanda karşısında iyi direnip işi son topa kadar götürmüş olsalar da 2 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. Özellikle hücumda oldukça sıkıntılılar, 70 sayılara bile ulaşamadılar.

ABD ise tartışmasız turnuvanın favorisi. İlk maçta Litvanya’yı 18, ikinci maçta ise Yeni Zelanda’yı tam 40 sayı farkla darma dağın ettiler. Perry, Halliburton ve Cunningham liderliğinde hücumda açık ara üstünlük kuruyorlar tüm takımlara. Kimse onların temposuna çıkamıyor ve savunmada karşılarında duramıyor.

Grupta 4.olan takım da üst tura çıkacak ve bu nedenle Senegal için turnuva bitmedi. Ancak ilk 2 maçta gördük ki bu seviyede ayakta kalabilmeleri pek mümkün değil. ABD ise çok formda ve kaliteli kadrosu ile bu seviyenin çok daha üstünde olduğunu gösterdi. Handikap biraz yüksek görünse de ben ABD’nin ritmini kaybetmemek adına bu maçı da ciddiye alıp handikapı aşarak kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-43.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-44.5) / 1.82
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …