Anasayfa / Çin Ligi / Shanghai – Shanxi İddaa Tahmini 19.01.23

Shanghai – Shanxi İddaa Tahmini 19.01.23

Çin Ligi 10. hafta erteleme maçında Shanghai Perşembe günü saat 10:00’da Shanxi ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Shanghai ligin ilk 4 adaylarından birisi. 27 maçlarından 17 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada da yer buldular şuan için zaten. Ayrıca son dönemde iç saha performansları nefis. Üst üste 9 galibiyet elde ederek harika bir seriye imza atmışlardı ama 13 Ocak’ta ligin orta şekerli takımlarından Shenzhen’e 13 sayı farkla yenilerek bu güzel serinin sona ermesine engel olamadılar. 2 gün önceki son maçlarında ise deplasmanda Zhejiang’ı 10 sayı farkla geçerek kendilerine geldiler tekrar.

Shanxi ise ligin orta halli takımlarından birisi. 27 maçtan 14 tanesini kazanabildiler. Son dönemde ise iyi durumda olduklarını, form grafiklerinin yükseldiğini söyleyebiliriz. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar. Ancak deplasman karneleri sıkıntılı. Evet son olarak denk rakiplerden Jiangsu’yu 12 sayı farkla geçerek kötü gidişe dur demişlerdi ama öncesinde üst üste tam 7 deplasman maçlarını kaybettiklerinin de altını çizelim kalın şekilde. 

Ligin orta sıralarda yer alan iki takımının mücadelesini izleyeceğiz. Her ne kadar puan tablosuna bakınca aralarında ciddi farklar yok gibi görünse de son haftalarda sahaya koydukları basketbol seviyesi ve form grafiği anlamında farklar var. Shanghai ev sahibi avantajı ve son haftalarda yakaladığı ritim ile bir adım önde. Eski dost Trimble ve O’Bryant artı NBA patentli Bledsoe liderliğinde handikapı geçerek kazanmalarını bekilyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.55
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.75
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …