Anasayfa / Dzukija / Siauliai – Alytaus Dzukija İddaa Tahmini 10.01.22

Siauliai – Alytaus Dzukija İddaa Tahmini 10.01.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Siauliai Pazartesi saat 19:50’de Alytaus Dzukija ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 5.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Siauliai 15 maçın ardından hanesinde 9 galibiyet yazdırabildi ve ligin kalbur üstü takımlarından biri konumundalar. Evkerinde oynadıkları son 3 maçlarından ikisini de kazandıklarını gördük. Önce Juventus’u 154 sayı farkla sonra da Prieani’yi 6 sayı farkla geçmişlerdi. 7 Ocak’taki son resmi mçalarında ise güçlü şampiyonluk adayı Zalgiris’e çok iyi direnmelerine rağmen 3 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta Elmore 32 sayı, 5 ribaund, 7 asist ile kariyerinin en iyi maçını çıkarmış, Staniulis 16 sayı, 2 ribaund ve Barnas da 11 sayı, 3 asist ile destek olmuşlardı. 

Dzukija ise ligin vasat takımlarından biri. 14 maçlarından 5 taensini kazanabildiler ve son 3 maçlarını üst üste kaybederek formsuz olduklarını da göstermişlerdi. Evden uzaktaki son 3 maçlarını üst üste kaybederken bu maçlarda sırasıyla Rytas’dan 16, Nevezis’den 5 ve son olarak da güçlü şampiyonluk adayı Zalgiris’den 8 sayı fark yemişlerdi. 2 Ocak’taki son resmi maçlarında ise evlerinde konuk ettikleri bir diğer güçlü rakipleri Rytas’a 61-88 gibi farklı bir skorla kaybederek kötü durumda olduklarını göstermişlerdi. 

Siauliai bu sezonun flaş ekiplerinden biri ve ellerinde de yüksek potansiyelli bir kadro var. Özellikle Elmore daha sezon bitmeden EuroCup ve BCL takımlarının dikkatini çekmeyi başardı. Son maçta da Zalgiris karşısında sergiledikleri dirençli oyununun başmimarıydı. Bu maçta da kendi sahalarında onun liderliğinde sürprize izin vermeyeceklerini, ilk 4 yarışından kopmamak adına bun maça tam konsantre bir şekilde çıkarak rakibin zayıf alanlarını iyi değerlendirip düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.53
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.92
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

San Pablo Burgos – Tenerife İddaa Tahmini 28.01.22

İspanya Liga Endesa 17. hafta erteleme maçında San Pablo Burgos Cuma saat 20:00’da Tenerife ile …