Anasayfa / İddaa Tahminleri / Siauliai – Juventus İddaa Tahmini 21.04.22

Siauliai – Juventus İddaa Tahmini 21.04.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Siauliai Perşembe saat 18:50’de Juventus Utena ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.56 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.79 olarak belirlemiş.

Siauliai ligin orta şekerli takımlarından biri, 27 maçtan 13 tanesini kazanabildiler ama son dönemde çok formsuzlar, son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Bu nedenle de 5. sırada kaldılar, ilk 4 yarışından 1 adım uzakta kaldılar. Evlerinde üst üste 3 maçı kaybettikten sonra 14 Nisan’da ligde düşmesi garantilenmiş olan zayıf Prienai karşısında da çok zorlanmışlar ama 3 sayı ile de olsa kazanmayı bilmişler, şeytanın bacağını kırmışlardı. 

Juventus da rakibi gibi 13 galibiyet toplayabildi ve averajla Siauliai’nin 1 adım gerisinde 6. sırada yer alıyorlar. Onların son maçlardaki karnesi biraz daha iyi, son 4 maçtan 2 tanesini kazandılar. Deplasmandaki son 2 maçlarında denk rakiplerden Jonava’yı 65-71 ile geçerken lider Rytas karşısında ise direnmelerine rağmen sonunu getirememişler ve 8 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 18 Nisan’daki o son maçta Gustys 19 sayı, 12 ribaund, 3 asist, Miller 13 sayı, 4 asist, Sulskis 13 sayı, 8 ribaund, 3 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı.

İki takım arasında belki kadro kalitesi anlamında ciddi farklar yok ama ben Juventus’un tecrübe ve form grafiği açısından rakibinden daha iyi durumda olduğunu düşünüyorum. İlk 4 yarışında kritik önem taşıyan bu maçta da yeterli motivasyonları olacak. Dolayısıyla pota altında Gustys’i dışarıdan ise Miller’ı iyi kullanarak sonuca gideceklerini, kazanacaklarını tahmin ediyorum. Ama handikap riskine girmeyeceğim ve direkt galibiyetlerini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.56
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Salı günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile …